Gorumceye hakaret davası açmalı mi?

Ayy o işine geldikçe polisi çağırıyormuş sizde şikayet edin gitsin. Gerizekalı kendini kocasına dövdürüyormuş ya bence aynısını eşinize yaptırmaya çalışıyor zorla tahrik edip kendini dövdürüp şikayet edecek hemen. Daha dövülmeden polis çağırıyosa... Bir de büyü falan dediniz ben korktum açıkçası. Nice olaylar duyuyoruz bu konuda. Sakın ama sakın evinizin camına kapısına bile yaklaştırmayın çocuğunuzla görüştürmeyin o varken ne bileyim kv yiyecek falan getirir yemeyin bu ne yaaa korku filmi..
Kendisi söyledi ağzından kaçırdı içkiyi bıraksın diye yaptırıyorum kocama falan dedi sonra sustu hemen. Bir de son tartismamizdan önce dolma yapmış eşime vermiş bizde tam çıkıyordum arabadaydik esimde dolaba koymamış aklınca sıcak dursun diye mikrodalgaya koymuş bizde annemlerde kaldık o gece yaz ayıydı kokmuş çöpe gitti, tatlı yapmış göndermiş benim haberin yok eşim tatliyi mikrodalgaya koymuş yine unutmuş bende günler sonra kokusundan buldum :) küflenmiş ve bunun gibi birçok olaylar oldu. Köfte verdi birgün bizde dışarda yenmiştik yiyemedik o da bozuldu çöpe gitti falan. Bu da yemedigimizi öğrenince bir kızdı bir kurdurdu demediği kalmadı bizde suphelendik açıkçası. Bu insan neden bu kadar kızar kurdurur ki bozulmuş sonuçta. Bozuk mozuk tatsaydiniz bali falan deyince tamam dedik anladık artık. Hicbisiylerini yiyip icmiyoruz.

Uğraşmayın hiç görümceden çok uzaklara taşının . Rabbim evinizden huzurunuzu daim etsin kardeşim amin

Kendisi söyledi ağzından kaçırdı içkiyi bıraksın diye yaptırıyorum kocama falan dedi sonra sustu hemen. Bir de son tartismamizdan önce dolma yapmış eşime vermiş bizde tam çıkıyordum arabadaydik esimde dolaba koymamış aklınca sıcak dursun diye mikrodalgaya koymuş bizde annemlerde kaldık o gece yaz ayıydı kokmuş çöpe gitti, tatlı yapmış göndermiş benim haberin yok eşim tatliyi mikrodalgaya koymuş yine unutmuş bende günler sonra kokusundan buldum :) küflenmiş ve bunun gibi birçok olaylar oldu. Köfte verdi birgün bizde dışarda yenmiştik yiyemedik o da bozuldu çöpe gitti falan. Bu da yemedigimizi öğrenince bir kızdı bir kurdurdu demediği kalmadı bizde suphelendik açıkçası. Bu insan neden bu kadar kızar kurdurur ki bozulmuş sonuçta. Bozuk mozuk tatsaydiniz bali falan deyince tamam dedik anladık artık. Hicbisiylerini yiyip icmiyoruz.
Aman kuzum yaa gerçekten hasta bu kadın. Gerçekten sağlam ayak değil. Ya büyü yapar ya zehirler yahu ölseniz diye dilek dileyen bir insan snuçta... Allah'ım esirgesin.

Uğraşmayın hiç görümceden çok uzaklara taşının . Rabbim evinizden huzurunuzu daim etsin kardeşim amin
Amin ansallah arkadaşım.
Ya allahtan bu kişi bana 2 saat kadar uzakta oturuyor. Ama okullar her uzun tatile girdiğinde burda. Hele yazları sanki kocası yok. Okul kapanıyor bir geliyor okulun açılmasına 1-2gun akla gidiyor. Buda bize yetiyor.
Inşallah tasinicaz burdan o zaman zaten gelmem.

X