Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Pazartesi günü işe başlıyorum. Yeni bir iş, yeni bir hayat. Hakkımda hayırlı olur inşallah.

Rabbim sizlere hayırlı işler nasip etsin. Amin.

nazlıefe,hadiborazan ve perlonere arkadaşlarım için okudum,Allah kabul etsin..kızlar bişey sormuştum,arapçamı okuyorsunuz yoksa türkçe yazılışındanmı?

selam kızlar kusura bakmayın bilgisayarım bozuldu ve ben hergün hastaneye sabah gidip gece döndüyüm için pc mi yaptırtamadım şükürler olsun eşim bugün el attıda pc me ve size kavuştum.hakkınızı helal edin kızlar inşallah yarın gelip listeyi oluşturucam ve duamıza başlamış olucaz Allah'ın izniyle lütfen katılmak isteyenler haber versinler yarından itibaren başlayalım inşallah:KK34:

1-vck
2-mavimenekşe
3-nisanbu
4-doğa3
5-nekadarzor
6-askbebek
7-mrvb
8-nur.sen
9-mirror1981
10-esma
11-bahar85
12-blk10
13-umut99
kızlar listeye katılmak isteyen başka kişi yoksa duamızı başlatalım inşallah yarından sonra okumaya başlarız
arkadaşlar bu arada duanın nasıl yapılacağını sizlere anlatmak istiyorum öncelikle sıradaki arkadaşın hayırlı niyetin için şu şekilde okuycaz.
fetih suresi okunacak ve 29.ayet olan Muhammeden rasullullah dediğimiz zaman arkadaşımızın dileğini söyliycez ve fetih suresi bittikten sonra kün feyekün duasını okuyup daha önceden yaptığımız gibi niyet okunacak yerde arkadaşımızın dileğini söyliycez böylelikle hem fetih suresi hemde kün feyekün suresi okunmuş olacak evet belki biraz zor olacak ama inşallah duamızın daha makbul olmasına sebep olacak.bu arada listemizin başına arkadaşımız bahar85 i almak istiyorum arkadaşımızın eşi rahatsız ve acil iş bulması lazım sizin için mahsuru yoksa yarından itibaren ben topikte olmasam bile duamıza başlanması ve bahar arkadaşım için okunmasını rica ediyorum şimdiden ALLAH herkesten razı olsun duamız hayırlara vesile olsun amin

esma ıcınde tekrar okudum.bu uc arkadasa reglı ıken okumustum sımdı tekrar okudum.içime sınmedı acıkcası.kaldıgım yerden devam edecegım arkadaslar.

vck

ben okuyorudm ama liste bitti mi noldu?

5 aralıkta sanıyorum tüp tedavime başlıyorum, acaba bana öncelşk verilebilir mi, tabi herkesin önceliğivar ama bir teklif edeyim dedim, halen tedavid eolanlar varsa öncelik onlarda olsun tabiki,
beni de ekleyin
günlük yazacagım...

sevgiler

selam kızlar kusura bakmayın bilgisayarım bozuldu ve ben hergün hastaneye sabah gidip gece döndüyüm için pc mi yaptırtamadım şükürler olsun eşim bugün el attıda pc me ve size kavuştum.hakkınızı helal edin kızlar inşallah yarın gelip listeyi oluşturucam ve duamıza başlamış olucaz Allah'ın izniyle lütfen katılmak isteyenler haber versinler yarından itibaren başlayalım inşallah:KK34:

Allah razi olsun senden ben cok istedim listeyi olusturayim ama hiiiic anlamiyorum.hakkini helal et bizlere olurmu canim.Allahim ne sikintin varisa gidersin bebeklerin olsun yuvan mutlu huzurlu olsun insallah

Kızlar bunu tek bir tablo haline getirip öyle takip etsek daha kolay olmaz mı?

Ben bişeler yapmaya çalışıcam ama nasıl yüklerim felan onu bilmiyorum. denemem gerekicek.

Bişeler ayarlayayım yükleyebilirsem sizde beğenirseniz öyle takibi sağlarız.

Canım haklısın ben artık listeye yetişemez oldum çünkü her yeni gelen kişi ilk arkadaştan okumaya başlıyo listeyi güncelliyorum ve bir türlü devamı gelmiyo,bir dua topiğim daha var onu takip edicem diye buna yetişemiyorum ben artık bunu takibini yapamıcam ya sen o dediğin listeyi oluştur yada herkes kendine hergün 1 kere okumayı alışkanlık haline getirsin,sana bırakıyorum Rabbim bütün arkadaşlarımın gönlüne göre versin,bu duanın çok büyük bir dua olduğunu okudum ve okuyup herkesin faydalanmasını istedim,banada bi Allah razı olsun deseler yeter,bebek isteyen herkes en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz inşaallah benide dualarınızda unutmayın olur mu...

ben vck ve umutsuz arkadaşlarım için okudum. Ama adet oldum sanırım. diğer arkadaşlarınki gusül alınca tamamlayacağım. Hakkınızı helal edin...

vck

ben okuyorudm ama liste bitti mi noldu?

5 aralıkta sanıyorum tüp tedavime başlıyorum, acaba bana öncelşk verilebilir mi, tabi herkesin önceliğivar ama bir teklif edeyim dedim, halen tedavid eolanlar varsa öncelik onlarda olsun tabiki,
beni de ekleyin
günlük yazacagım...

sevgiler

canım liste bitti ve tekrar başlamaya karar verdik .
öncelik verilebilir canım ama dediğim gibi şimdi ilk olarak baharın eşi için okunsun şifa bulması ve iş bulması için zaten 2günde bir okunacak dua seninde tedavin yetişmiş olur sende 2. sırada yer alırsın o zaman

canım liste bitti ve tekrar başlamaya karar verdik .
öncelik verilebilir canım ama dediğim gibi şimdi ilk olarak baharın eşi için okunsun şifa bulması ve iş bulması için zaten 2günde bir okunacak dua seninde tedavin yetişmiş olur sende 2. sırada yer alırsın o zaman

Tmm cnm cok tesekkurler
Dualarinizi bekliyorummm

X