İncir Havuç kürü yapıp gebe kalanlar?

Bende üçgün önce başladım bakalım inş sonuç alırız sen nasıl yapıyorsun incir havuç karıştırıp içiyorum hergün sabah akşm birbardak

Pcos um var ve incir kürü yaptım yapmaz olaydım, hem 2 ay adet gecikmesi hem şiddetli ağrılar girdi adet dönemleri normalde olmazdı. En son hormon değerlerimde prolaktini. Yüksek çıktı. İncir kürü yapıp çok memnun olan da var çok gördüm ama ben de ters tepti ve teptiği gibi 2 aydır vücudumu toparlayamadım. Her vücut bir olmuyor maalesef

Bende 2 ay bu kürü uyguladım. İlk ay 21 gün ikinci ay 10 gün civarı. İkinci ayın sonunda hamile kaldım ama maalesef 11. Hafta kontrol için gittiğimde bebeğin 8. Hafta da olduğunu gelişemediğini gördük kalp atışı da yoktu. Düşük yaptım. Yaşım 40…

Yapmadım ama. Kuran'da incir hamile kalmayı yardımcı oluyor yaziliymiş diye duydum.

Pcos um var ve incir kürü yaptım yapmaz olaydım, hem 2 ay adet gecikmesi hem şiddetli ağrılar girdi adet dönemleri normalde olmazdı. En son hormon değerlerimde prolaktini. Yüksek çıktı. İncir kürü yapıp çok memnun olan da var çok gördüm ama ben de ters tepti ve teptiği gibi 2 aydır vücudumu toparlayamadım. Her vücut bir olmuyor maalesef
Yaa bende aynısını soğan küründe yaşadım adetimde gün sekmezdi hiç bide çok ağrım olmazdı soğan kürünü yaptım adetim 5 gün gecikti yetmezmiş gibi ha deyince sökülmedi 2 gün arayla geldi sürekli ağrıdan ölüyorum sandım bir ara gerçekten her kürü herkesin uygulamaması gerekliymiş

Yaa bende aynısını soğan küründe yaşadım adetimde gün sekmezdi hiç bide çok ağrım olmazdı soğan kürünü yaptım adetim 5 gün gecikti yetmezmiş gibi ha deyince sökülmedi 2 gün arayla geldi sürekli ağrıdan ölüyorum sandım bir ara gerçekten her kürü herkesin uygulamaması gerekliymiş
İnanın ben soğan kürünü de denedim bu sonbaharda, bende de sizinkine benzer ağrılar ve gecikme oldu. O yüzden kür mür denemiyorum artık.

X