İstanbul'da Fal - Falcılar

Yaa :KK43: ben kendim astroloji egitimi aldim ama harita kesinlik vermez deniliyor ciddiye almayin olumsuz yorumlari derim.. evet haklisiniz olumsuz bir sey duymak istemem tabiki ama merak iste..
bana hiç bi zmn olmucak diye konusmustu beynimde yer etti inş tutmaz diyelim o yuzden baktrmk iyi değil fal gene neyse butun hayatımıza yonelik olunca ve olumsuz olunca sıkıntı

bana hiç bi zmn olmucak diye konusmustu beynimde yer etti inş tutmaz diyelim o yuzden baktrmk iyi değil fal gene neyse butun hayatımıza yonelik olunca ve olumsuz olunca sıkıntı
İnsallah tutmaz. Bazi falcilar da cok net kesin olumsuz konusuyor insan etkileniyor evet ya

Yaşar bendede patladı. Çok hızlı hızlı anlatmaya çalıştı arkasından atlı kovalıyor gibiydi. Geçmişle ilgili bildiği şeyler çıktı ancak çok kaçak göcek cevaplar aldım sorularıma. Zort yani

Şirinevler’de Nesrin diye biri var, telefonla bakıyor 200 tl ye enerjiyle yani frekanslarla bakıyorum ve benim söylediklerim diğer bakanlara göre %95 çıkıyor buna şahit olacaksınız dedi , henüz baktırmadım böyle kişiyi tanıyan var mı

Ay evet ya yazın lütfen. Fal baktırasım var ama herkes cort anladığım. Birgül'e baktıran varsa özellikle gelişme varsa yazabilir mi?
Ay evet ya yazın lütfen. Fal baktırasım var ama herkes cort anladığım. Birgül'e baktıran varsa özellikle gelişme varsa yazabilir mi?
Su bilgüle bende bakdirdim
Ama ne bilim
Bakalim cikacakmi dedigi sey cokmu ünlü bu birgül dedikleri cikiyormu jep duyuyorum

Zeynepe fal baktirdim olumsuz konustu moralim bozuldu :KK43: olumsuz konusup da olumlu ciktigi oldu mu hic

X