Kadınlarda alnın iki yanında kellik (saç dökülmesi)

Meeeriiiiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2024
2
0
29
Kızlar Merhaba,
5 ay önce doğum yaptım ve anlımın 2 yanı böyle döküldü kel oldum benim gibi olan ve bu soruna bi çare bulan var mı ?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    116,4 KB · Görüntüleme: 41
Bende aynı durumdayım 6 ay oldu doğum yapalı. Dört buçuk aylık ile dökülmeye başladı hala durmadı tomar tomar banyoda ayrı banyodan çıkınca hala elime geliyor gün içinde aynı daha sonra toparlanırım acabaa

Aynı durumdan muzdaribim. Bioxin forte serum deniyorum bu ara. Henüz bir faydasını görmedim. Değişen bir şey olursa bilgilendiririm 🥲

Yaa evet kızlar hamilelikte östrojen hormonu fazlalıgından dolayı saçlarımız cok gürleşir dökülmez mükemmel olurmuş sonrası hormon birden azalmaya başlayınca sonuç bu.. eczaneye gittim şampuan istedim bugun dediki vitamin eksikliğindendir önce bir doktora gidin kan değerlerinize baktırın 🥹 çinko eksikliği, kansızlık vs cok yapıyormuş. Bende doktora gittikten sonra ne dediğini buraya yazacağım

Kızlar Merhaba,
5 ay önce doğum yaptım ve anlımın 2 yanı böyle döküldü kel oldum benim gibi olan ve bu soruna bi çare bulan var mı ?
Ya benim ailemde çok dökülme vardı daha sonra hepimiz bebek şampuanı kullandık, her gun saçıma biberiye kuru uyguladım saclarim daha gür oldu şu an hamile olduğum için biberiye yapamıyorum ama aynı bebek şampuanı kullanıyorum

X