Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal evlendi

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.733
27.297
48
Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, bu akşam Ayvalık Cunda Adası’nda evlendi.Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, Cunda Adası’nda düzenlenen törenle hayatını birleştirdi. Ortunç Otel’de yapılan düğüne sanat dünyasından birçok ünlü isim katıldı.

Untitled.png

Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal çifti görkemli bir düğün evlendi..CUNDA Adası, dün sabahsaatlerinden itibaren Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın düğünü nedeniyle ünlü akınına uğradı. Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın düğün fotoğrafları büyük ilgi gördü

Cansu Dere, Burçin Terzioğlu, İlker Kaleli,Bergüzar Korel, Şükran Ovalı, Erkan Kolçak Köstendil, Sarp Akkaya, Burak Özçivit, Fahriye Evcen, Uğur Yücel gibi sinema ve televizyon dünyasının önde gelen pek çok ismi, düğüne geldi. Düğüne Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar, Özge Özpirinçci ise sevgilisi Burak Yamantürk ile katıldı.

Bir dönem evliliğin eşiğinden dönen Düzyatan ile Özpirinçci, böylece üç yıl sonra ilk kez aynı ortamda bir araya gelmiş oldu. 300 davetlinin olduğu, Serkan Balcı’nın şarkılarıyla renk kattığı tören, 18.00 sularında başladı. Bir gün önce basının görüntü almasını engellemek için deniz tarafına gerilen brandalar, düğün günü şiddetli rüzgâra yenik düştü.

Kenan İmirzalıoğlu'nun ve Sinem Kobal çiftinin Ayvalık Cunda Adası Ortunç koyundaki düğün törenlerine misafirler gelmeye başladı. Geniş güvenlik önlemleri altında başlayan düğüne basın mensupları alınmazken, girişte konukların görüntüsünün alınmasına izin verildi. Magazin dünyasında yılın düğünü olarak nitelendirilen düğüne, Bergüzar Korel, Kıvanç Tatlıtuğ, Cansu Dere, Barış Falay, Burak Özçivit, Ebru Akel, Fahriye Evçenm, Engin Altan Düzyatan gibi bir çok ünlü isim katıldı. Ünlüler beyaz halı üzerinde gazetecilere poz verdi ve sorularını cevaplandırdı. Konukların şıklığı dikkatleri çekti. Ayırca ünlü yüzlerin hayranları ise bölgede tepelerden düğünü ve gelenleri izlemeye çalıştı.

Brandalar uçarak kazaya sebebiyet vermemesi için kadırıldı. Masalarda ve dekorda saflık ve evliliği sembolize eden beyaz güller kullanıldı. Nikâhta İmirzalıoğlu’nun şahitliğini Ahmet Sınav, Kobal’ın şahitliğini ise vefat eden teyzesi Gülay Dereci’nin eşi Erdal Dereci yaptı. Düğünde Kobal, Tuvana Büyükçınar imzalı gelinlik, İmirzalıoğlu ise özel dikim bir smokin giydi.

Çift, düğün alanına Queen’in gitar introlu düğün marşıyla girdi, Glykeria’nın Ta Tragoudia Mou şarkısıyla da konukların arasından yürüyerek nikâh masasına ulaştı. 19.30’da kıyılan nikâhın ardından, çift ilk danslarını Fly Me To The Moon şarkısı eşliğinde yaptı.

5737587318c773698cf61254.jpg

BASIN MENSUPLARININ KARŞISINA ÇIKTILAR

Gazetecilerin alınmadığı düğünde, nikahın kıyılmasının ardından bir süreliğine otelin dışına çıkan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çifti, basın mensuplarına poz verdi.

İmirzalıoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, mutluluğunu dile getirdi.

Bu saatten sonra söylenecek tek bir söz olduğunu belirten İmirzalıoğlu, "Çok şükür, Allah tamamına erdirdi. Buraya kadar geldiniz, iki gündür çok ciddi bir efor sarf ettiniz. Bunun farkındayız. O yüzden size 'merhaba' demek istedik." diye konuştu.

Kobal ise çok heyecanlı ve mutlu olduğunu ifade etti.

5737587318c773698cf61255.jpg

5737587318c773698cf61252.jpg
5737784c18c773698cf61435.jpg
5737784c18c773698cf61439.jpg
5737784c18c773698cf6143d.jpg

5737587318c773698cf61252.jpg

Gelinliği çok güzelmiş:KK200: bu saç için mi kuaföre milyarlar harcamış tamam çok güzel olmuş ama milyarlar da verilmez ki bir de ambargo uygulamıştı benim saçımdan başka kimsenin saçını yapmayacaksın diye ben de tek tek elmas yakut takacak saç tellerine diye düşünmüştüm:KK45:

İnşallah evliliği güzelce yıllarca sürdürüp mutlu olan çiftlerden olurlar. Sanat camiasında bu her ne kaar zor gibi gözükse de inşallah başarırlar.

Gelinliği çok güzelmiş:KK200: bu saç için mi kuaföre milyarlar harcamış tamam çok güzel olmuş ama milyarlar da verilmez ki bir de ambargo uygulamıştı benim saçımdan başka kimsenin saçını yapmayacaksın diye ben de tek tek elmas yakut takacak saç tellerine diye düşünmüştüm:KK45:
valla ben herkesten farkli yani hiç görünmeyek bir saç modeli bekliyordum beklediğim bu degil ya.:KK70:
o saçi herkes yapabilirr.
adam zengin kadin zengin ortak noktasi cunda adasi:KK70:
bu çifte mutluluuklar dilerim ( hiç yakıştıramiyorum nedense adam çok büyük kadin küçük duruyor ya.. :) 15-20 yaş farkı vardir arasi :KK70:
ingilizce şarkı bulmuş bula bula. bari bi tane türk şarkı olsayd bari..

10 bin dolarlık saç da iyiymiş. bizim kuaför 10 liraya yapardı bu saçı:KK14:
çıt çıt saçi var saçinda farketmedin:)
aslinda saçi kısa uzun degildi:)
bide boya parlak derken makyajla beraber. 10 bine yaptırmiş az parada degil. neyle yaptırdı merak ettim açikçasi:)
bana kalirsa ben 10 bine vermem... herşeyle kendin bile yapılır o saç.. :KK66:

Kenanın papyon çok dikkat çekiyo başka bir şey olmalıymış.. Sinem saçın hoş ama sıradanlıktan kurtulamamışsın bu saçı sende çooooook kez görmüştük.

Hayırlı uğurlu olsun

kıızzzz o sacı bızım caddedekı kuafor 30 tl ye yapıyor :KK70:
kibar hoş olmus ınsallah mutlu olurlar nıyeyse evlılıklerı uzun surmez gıbı gelıyor bana

Çok yakıştırıyorum bn ikisini, inşllh mutlu huzurlu bi omur paylaşırlar her zamn.. Çok da mutlu gorunuyolar

para bol olunca nereye harcayacaklarını şaşırıyorlar tabi

haydan gelen huya gider demişler

2 dk reklam filminde gözüküp trilyonları götürünce harcaması da bir o kadar kolaydır haliyle

sinemin gelinliğine bayıldım inanılmaz güzel bugüne kadar görmemiştim hiç. ama saçı bencede daha farklı olabilirdi mesela çağla şikelin düğün saçını çok beğenmiştim onun gibi değişik bir örgü yapabilirdi

Hiç yakıştıramadım ikisini hiç bir zaman.

X