Kimyasal gebelikte kanama devam ederken beta hcg artması

smyr4236

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2023
3
0
32
Merhabalar ben 30 martta kan testi ile gebe olduğumu öğrendim Beta Hcg 40 çıktı 2 gün sonra 80 oldu 2 gün sonra 64 e düştü hemen ertesi gün doktora gittim 29 a düşmüştü vajinal muayene etti kimyasal gebelik dedi sıfırlanınca tekrar bakalım 3 günde bir test yap dedi şehir dışındaydık orda yaptırdım 9 a düşmüştü iş yerimize dönünce hemen tekrar yaptırdım 13 e çıktı dün de 24 çıktı ben de sıfırlanması için dua ediyorum.Ben de benim gibi artıp sonradan sıfırlanan var mı diye merak ediyorum ve 17 gündür hala kanamam devam ediyor leke şeklinde başta pıhtılı yoğun oldu ama şimdi leke leke böyle olup sıfırlanan var mı ?

Merhaba ramazan bayramında şüpheyle kan testi verdim 49 çıktı daha sonra takip ettim ancak beta hcg en fazla 173 oldu bu süreçte progestan hap ve iğne de kullandım daha sonra 141 e düştü ve kimyasal dedi doktor kanamam da başladı kanamadan 1 hafta sonra geçen hafta perşembe tekrar tahlil verdim 196 çıktı bazen olabiliyor dedi ama nedenini açıklamadı vajinal ultrasonda baktı içerisi temiz görünüyor bir süre bekle dedi ertesi gün cuma günü aile hekimliğinde başka bir sebepten yeniden kan tahlili verdim ve 208 çıktı bugün kanamam nerdeyse bitti bu arada kanama yaşarken yok denecek kadar az ağrım oldu sadece halsizlik çoktu değer neden artıyor anlamıyorum böyle bir durum yaşayan var mı kullandığım ilaçlardan olabilir mi

Merhaba ramazan bayramında şüpheyle kan testi verdim 49 çıktı daha sonra takip ettim ancak beta hcg en fazla 173 oldu bu süreçte progestan hap ve iğne de kullandım daha sonra 141 e düştü ve kimyasal dedi doktor kanamam da başladı kanamadan 1 hafta sonra geçen hafta perşembe tekrar tahlil verdim 196 çıktı bazen olabiliyor dedi ama nedenini açıklamadı vajinal ultrasonda baktı içerisi temiz görünüyor bir süre bekle dedi ertesi gün cuma günü aile hekimliğinde başka bir sebepten yeniden kan tahlili verdim ve 208 çıktı bugün kanamam nerdeyse bitti bu arada kanama yaşarken yok denecek kadar az ağrım oldu sadece halsizlik çoktu değer neden artıyor anlamıyorum böyle bir durum yaşayan var mı kullandığım ilaçlardan olabilir mi
Merhaba, benimde sizin gibi bi durum geldi başıma. Beta düşerken yükselişe geçti. Dış gebelikten korkuyorum. Yarın doktora gideceğim bakalım ne diyecek😕

bende gitmeyi planlıyorum ama ultrasonda temiz dediği için kafam karıştı sonucunuzu paylaşırsanız çok sevinirim

X