Kızıl Goncalar Fox Tv.

Bu arada dizi hakkında araştırmalar yapınca senaristinin fethullah gülen sempatizanı olduğunu öğrendim. Bu dizi sandığımızdan farklı amaçlara hizmet ediyor sanırım.
Üzerinde düşünmemiz gereken en önemli yer bu belki de.
Biz masum masum izlerken, Amerikalara mı başka uyuyan veya uyanması istenen hücrelere mi mesaj gönderiliyor bilemiyoruz, içimiz gıcıklandı. Bitmeyen gizli feto her yerde, her cemaatin icinde, her kurumun içinde kırıntı da olsa varlar.

Hasta olduğum ve izleyecek bir şey bulamadığım için bugünkü bölümünü izledim. baba acısıyla kavrulan biri olarak mahvolmuş durumdayım. keşke izlemeseydim. hiçbir yerde de böylesini izlemedim.
dine yönelik eleştiriler de çok iyiydi. sadece dinlere değil, kültüre; kadının bu kültürdeki yerine, erkeklerin iki dudağının arasındaki kaderimize; aslında "yersizliğimize" yurtsuzluğumuza dair çok doğru eleştiriler vardı.
duygularım inanılmaz karıştı diziyle alakalı ama özcan denizin bu bölümdeki oyunculuğu inanılmazdı.

Bu bölüm dehşetti resmen,vahidin gerçek yüzü çıktı ortaya acımasız gaddar oğluna bile üzülmüyorsun hiç.
Şeriatı sonuna kadar savunuyor,ilerki bölümlerde ne kötülükler yapacak daha,ilk vukuatı naimin eline vurdu.

Bu bölüm dehşetti resmen,vahidin gerçek yüzü çıktı ortaya acımasız gaddar oğluna bile üzülmüyorsun hiç.
Şeriatı sonuna kadar savunuyor,ilerki bölümlerde ne kötülükler yapacak daha,ilk vukuatı naimin eline vurdu.
Uzun zamandır bakmiyordum,son bölüme parça parça baktım,birde yorumlari okudum Son bölümde amca Sadi aslinda hep Cüneyd uzak tutmak istemiş galiba babasından onu korumak için.

Babası için oğluna karşı Zeynepe bile rahatsız eder demişler.

Uzun zamandır bakmiyordum,son bölüme parça parça baktım,birde yorumlari okudum Son bölümde amca Sadi aslinda hep Cüneyd uzak tutmak istemiş galiba babasından onu korumak için.

Babası için oğluna karşı Zeynepe bile rahatsız eder demişler.
Sadi'yi kötü diye düşünürken abisinden korumuş uun yıllar boyunca,cüneyd'in okb durumu şimdi daha net anlaşıldı el sürmüyordu ya kimseye.Babasının bir lafı vardı bu eller diye ondanmıi demek ki.

Sadi'yi kötü diye düşünürken abisinden korumuş uun yıllar boyunca,cüneyd'in okb durumu şimdi daha net anlaşıldı el sürmüyordu ya kimseye.Babasının bir lafı vardı bu eller diye ondanmıi demek ki.
Evet müthiş bir sezon finali oldu. Cüneyd'in annesinin ölüm sırrı da aralandı. 😍

X