Erkek İnfertilitesi Kizimin boyu kisa kalirmi yardim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Yasam1977

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2019
10
0
47
Kizim 10.5 yasinda regl oldu boyu 143 cm boyu uzarmi erken yaşta regl olan varmi lütfen yardımcı olurmusunuz

10 yasında regl oldum 172yim. Kardeşim de 10yasında regl oldu, 12 yasında 160.
Ama kızınız regl olmadan önce de kısaymış çok uzun olmaz

Erken regl olmuş.regl olmadan önce diğer ergenlik belirtileriyle (göğüs şişmesi kıllanma gibi) doktora götürseydiniz keşke.durdurulabiliyor sanırım.en azından 2-3 sene daha ertelense iyi olurmuş hani

Cnm bende 11 filandi boyum 1.70 alakası yok biraz fiziksel gelişime bağlı her çocuk aynı gelişimi göstermez benim görümcem 1.60 filan dert etme yani

Kizim 10.5 yasinda regl oldu boyu 143 cm boyu uzarmi erken yaşta regl olan varmi lütfen yardımcı olurmusunuz
10.5yaşında 1.43ise gayet iyi benim kızım bu temmuzda 11i doldurdu geçen prof bir doktora götürdüm ölçtüler 1.31 çık kısa henüz regli olmadı ama gögüs uçları şişti acıyor ve Kılları ilkokuldan beri var tahliller yapıldı sonuç bekliyoruz. Doktor hala ve teyzenin boylarını sordu benim ve babasının boyunu sordu hesplama yaptı ortalama 1.58 1.60olur dedii

El bilek filmi çekip anlıyorlar daha ne kadar uzayıp uzamayacağını... bence kızınız biraz daha uzar yaşı çok küçük çünkü... yinede doktora götürüp bi baktırın içiniz rahat eder

Evet el bilek grafinide çektirdik diğer kan sonuçları çıksın götürücem

Evet el bilek grafinide çektirdik diğer kan
Ama kızınız regl olmadan önce de kısaymış ç
Ama kızınız regl olmadan önce de kısaymış çok uzun olmaz
10 yasinda boyunuz kaçtı acaba benim kizim size göre çoklu kisa

Herkes bir olcak diye bişey yok benden 5 yas büyük ablam benden 15cm kısa.
Hatırlamadığım için annemi arayıp sordum. 10yasında iken 150-151 filandı boyun dedi.
15 yasında iken 163tüm.
21 yasındayım 172yim.

Yani her sene uzama göstermişim artık bende uzamam heralde.
Sizin kızınız da uzar, daha yası küçük ama,165 filan olur en fazla

X