Kizlar esim beni cok asaliyor

Merhaba kizlar..
son günlerde okadar cok kötü hissediyorumki kendimi esim sayesinde piskolojim bozuldu artik. Esimden bask bu dünyada kimse hakli degil ve benden haric herkez dogru. Onunla instaya bir resim paylastim diye dünya koptu. Yok neden koydun ailemden birisi görse rezil olurum ki inanirmisiniz bilmem 1 sene önceki resimdi…
Sürekli bana sen terbiyesizsin,cok soru soruyorsun konusmayi bilmiyorsun,giyinmeyi bilmiyorsun,kolunea sivilce var yüzünde leke var anlicagziniz varda var..
biz severek evlendik ve ben bakimli global bir firmanin müsteri temsilcisiyim bakimimda herseyimde yerinde. Ama onunla iki birey gibi konusmak istedigimde bos konusuyorsun bos laf yapiyorsun beni dinlemiyor gözüme bile bakmiyor duvari izliyor basini egiyor.
Kizlae hic iyi degilim instami kapatim whatsappimi sildim bide diyorumki morelimi bozuyorsun ne varki resim paylasdiysam demezmi git kendini öldür veya git hadi evden nankör konusmalar ve davranislar bana üsten bakmalar kizlar ben napicam ailemede diyemiyorum onunlada konusulmuyor lütfen destek olun.:
Gerçekten ayrılmak için ne bekliyorsunuz??

Sizi beğenmeyen ayrılacağız konuşma boş yapma kolunda leke var bilmemne diyen bir eşe siz ne yapabildiniz şimdiye kadar.....biz ne yapalım....yani demekki haklı boş mu konusuyorsunuz haklı değilse niye kabul ediyorsunuz.....Buna ne sofralar ne alttan almalar hicbi işe yaramaz...bir şekilde sizinle uyumlu mutlu olmak istemiyor ya kavga gürültü ....ya çekip gitme ....ya bu lafları duymaya devam etmeye.....başka bı yol varsa ki ben oturup konususmanin ise yarayacagini sanmam bana boş yapma diye konuşan koca yetişkin eşin bu sözüne ne denir .... sensin boş denir bomboş....diyebilir misiniz sanmiyorum

X