Kızlık zarı hakkında

ecossu

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2023
229
26
merhabalar. Sevgilimle ilişkiye girme denemesi yapmıştık ama ben çok kasıldığım için yapamamıştık. Ama biraz girdi gibi olmuştu. Birkaç gün sonra kadın doğuma muayeneye gittiğimde zedelenme olduğunu söyledi. Bir dahaki sefere kan gelir mi diye sorduğumda gelmeyebilir dedi. Yapısal da böyle olabilir ama zedelenmiş gibi dedi. Gerçekten kan gelmeme ihtimali nedir ?

Gelmezse gelmez herkeste gelmek zorunda değil ki ya da ilkinde gelmez daha sonraları gelir

merhabalar. Sevgilimle ilişkiye girme denemesi yapmıştık ama ben çok kasıldığım için yapamamıştık. Ama biraz girdi gibi olmuştu. Birkaç gün sonra kadın doğuma muayeneye gittiğimde zedelenme olduğunu söyledi. Bir dahaki sefere kan gelir mi diye sorduğumda gelmeyebilir dedi. Yapısal da böyle olabilir ama zedelenmiş gibi dedi. Gerçekten kan gelmeme ihtimali nedir ?

İlişkiye girme denemesi nedir ya gerçekten 😂😂
Sanki bir sınava hazırlanıyormuşsunuz gibi deneme sınavı mı bu?

Bunu bu sitede 100 kere yazdım sanırım. Hayatımda ilk cinsel ilişkimi eşimle yaşadım. Bir damla bile kan gelmedi. Her ilk cinsel ilişkide kan gelecek diye bir şey yok.

Bu forum da bu soruyu defalarca gördüm artık dejavu mu oluyorum diyorum bazen 😁 , kan gelmesine bu kadar önem veriyorsanız şayet kendinizi tutun da yapmayın , azmış kudurmuştan beterdir diye bir söz var ya kana önem vermeyin ya da yapın yapın gitsin ne diyim 🤣.

X