Klomen le gebelik yaşayanlar

Adınıza çok sevin

Adınıza çok sevindim ben maalesef negatif oldu bu ay adet oldum siz ilişki nasıl olmuştu
Şuan 5 haftalığım bugün keseyi ve bebeği gördüm adetin 4 günü klomen kullandım 5 gün bittikten sonra gün aşırı değerlendirdim gittiğimde yumurta vardı ve gelişip çatlamıştı

Şuan 5 haftalığım bugün keseyi ve bebeği gördüm adetin 4 günü klomen kullandım 5 gün bittikten sonra gün aşırı değerlendirdim gittiğimde yumurta vardı ve gelişip çatlamıştı
Bende bu ay klomen kullandım 18. Ve 25 günleri arası doktor değerlendir dedi bugün 30. Günüm ama negatif maalesef . Sizin ilk klomen deneyimimi

En yakın zaman da inşallah rabbim nasip etsin ❤ önce senin sağlığın önemli ben 43 kiloyum riskli gebelik şuan her gün iğne vuruluyorum
Amin inşallah isteyen herkese nasip olsun o his 🙏 İnşallah seninde çok rahat bir hamileliğin olur sağsalim kucağına alırsın bebeğini❤️

Merhaba bende bu ay klomen kullanmadım sanırım bu aya da etki etti ilaç kendiliğinden yumurtam oluşmuş ve çatlamış değerlendirdik bakalım inşallah bu sefer tutar

bnde klomen kullanıyorum ama iğne yapmıyorlar ve bu artık 4cü ayım bu ay ilk defa 19mm lik bi tane yumurtam vardı, çok küçük bir ihtimal ama yinede umutlanıyorum işte 😞

Merhaba ben de hamile kaldım 🥰🥰çatladıktan 12 gün beta değerim 106 çıktı sizin kaç çıkmıştı acaba bide progestron hormonunuz kaçtı korkuyorum düşük çıkar diye
Hayırlı olsun maşallah 🙏 Ben şuan 8+4 günlüğüm düşük tehlikem yeni geçti ben direk keseyi gördüm ilk beta reglime 3 gün varken 85 çıktı doktor keseyi görünce daha betaya gerek yok dedi

Hayırlı olsun maşallah 🙏 Ben şuan 8+4 günlüğüm düşük tehlikem yeni geçti ben direk keseyi gördüm ilk beta reglime 3 gün varken 85 çıktı doktor keseyi görünce daha betaya gerek yok dedi
İki güm sonra testi yeniledim progestron 15 di beta da 237 çıktı dr daha yenilemene gerek yok dedi keseyi bekliyorum bu haftaya randevu aldım inşallah görürüm korkuyorum

X