Menopoz Kök hücre tedavisi yokmuş hayallerim suya düştü

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

Mnkfrt

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2015
18
7
45
merhaba arkadaşlar
39 yaşındayım ama 29 gibi duruyorum
Bu yaşta dr lar bana erken menapoz dediler..
Amh 00.02
Fsh 17
E2 10
E2 Bazen 29 oluyor
Dr ların dediği Kıbrıs'a git yumurta nakli yaptır.boşuna uğraşma burda Bunu bana 3 dr bir hemşire söyledi.Ne yapmam gerektiğini bende anlamadım

merhaba arkadaşlar
Amh 00.02
Fsh 17
E2 10
E2 Bazen 29 oluyor
Dr ların dediği Kıbrıs'a git yumurta nakli yaptır.boşuna uğraşma burda Bunu bana 3 dr bir hemşire söyledi.Ne yapmam gerektiğini bende anlamadım
Kök hücreyi hepimiz bekliyoruz ne yazıkki.siz yinede gidin bi tüp bebek merkezine önemli olan ultrasondaki görüntü yumurta varmı yokmu deneyin vazgeçmeyinn

Kök hücreyi hepimiz bekliyoruz ne yazıkki.siz yinede gidin bi tüp bebek merkezine önemli olan ultrasondaki görüntü yumurta varmı yokmu deneyin vazgeçmeyinn
Selam.Benim bir çok denemem oldu tüp bebek için malesef yumurta rezervim hiç kalmadı amh 00.02 oldu fsh 17 kök hücre den başka seçenek kalmadı araştırma yaptım Amerika’da Harvard Üniversitesinde kök hücreyle Antalya da ela bebek dünyaya gelmıs...Hemen bu Dr ları araştırdım bırısı amerıka ıkısı Ankara’da ve sımdılık ara vermısler yalan yanlış haberlerle prım yapıp kenara cekılıyor ınsanların duygularıyla oynuyorlar

Selam.Benim bir çok denemem oldu tüp bebek için malesef yumurta rezervim hiç kalmadı amh 00.02 oldu fsh 17 kök hücre den başka seçenek kalmadı araştırma yaptım Amerika’da Harvard Üniversitesinde kök hücreyle Antalya da ela bebek dünyaya gelmıs...Hemen bu Dr ları araştırdım bırısı amerıka ıkısı Ankara’da ve sımdılık ara vermısler yalan yanlış haberlerle prım yapıp kenara cekılıyor ınsanların duygularıyla oynuyorlar
Bende murat sönmezerle konuştum beni ankaraya muayene etmeye çağırdı kök hücreyle ilgili çalışmaların durdurulduğunu söyledi gitmedim çünkü bende de yumurta yok

Bende murat sönmezerle konuştum beni ankaraya muayene etmeye çağırdı kök hücreyle ilgili çalışmaların durdurulduğunu söyledi gitmedim çünkü bende de yumurta yok
Prof Dr Oktay kutluk Amerika’da bu işin öncüsü ve Prof. Dr. Volkan Baltacı ve Prof. Dr. Murat Sönmezer de ekibinden bende hepsini tek tek aradım birisi Amerika’da diğer ikisi Ankara’da çalışmaları durdurmuşlar hikaye insanların umutlarıyla oynuyorlar Hatta ben tlf da volkan Baltacı ile çatır çatır kavga ettim ..Reklamlarını iyi yaptılar...HAYIR anlamadığım çalışmaları durdurmuşa neden randevu yapma derdindeler...Valla zor işler Allah herkesin kalbine göre versin RABBİM

Prof Dr Oktay kutluk Amerika’da bu işin öncüsü ve Prof. Dr. Volkan Baltacı ve Prof. Dr. Murat Sönmezer de ekibinden bende hepsini tek tek aradım birisi Amerika’da diğer ikisi Ankara’da çalışmaları durdurmuşlar hikaye insanların umutlarıyla oynuyorlar Hatta ben tlf da volkan Baltacı ile çatır çatır kavga ettim ..Reklamlarını iyi yaptılar...HAYIR anlamadığım çalışmaları durdurmuşa neden randevu yapma derdindeler...Valla zor işler Allah herkesin kalbine göre versin RABBİM
Aslında bizim gibi bekleyen okadar çok kişi var ki insanları zorla donasyona istiyorlar bende murat beye lütfen devam edin benim gibi bekleyen çok kişi var diye ama seni benden beni senden daha iyi kim anlar.peki Amerika da yapıyorlarmıymış?

39 yas aslinda o kadar da erken menepoz sayilmaz bence. Doktorlar gidin dediyse gidin bir de orda gorunum bence. Ya da turkiye de iyi doktorlar arastirin.

merhaba arkadaşlar
Amh 00.02
Fsh 17
E2 10
E2 Bazen 29 oluyor
Enazından fsh çook yüksek değil kendiliğinden adet göryormusn

Nasıl sende yumurta yok folkul mu yok içimi bos banada dedndı ama ben yumurta çatlatma denıcm yınede bakalım kendiliğinden adet göryormuydn

Bendede rahim inceligi var kök hücre oldum gecen ay işe yaradımı bilmiyorum yapışıklık da vardı 3 kez histereskopi oldum rahim biraz açıldı ama eskisine göre cok iyi demişlerdi riske atmamak için kök hücre qyretten yapalım dendi yaptık bir ay oldu adet oldum yine adetim az kanamam oldu 3 gün sürdü kesildi. Histerskopilerden sonra 2 ay cok güzel adet oluyordum şimdi kök hücre oldum adetim kötü korkuyorum acaba işe yaramadımı ondan mı halen adetim az siz ne yaptınız uzun zaman geçmiş yaptırdınız mı kök hücre

X