Koltuk altında oynayan beze

Merhabalar hani bacakla pelvis bölge birleşimi olan yer var ya iç çamaşırımızın kaldığı yer kemik var hatta orda. Tam ordaydı. Kolonoskopi olduktan sonra çıktı. Ama bağırsaklarım da enfeksiyon varmış benim. Şikayetlerim vardı o yüzden kolonoskopi olmuştum zaten ben . Kasık bölgesindeki lenflerde bağırsaktaki enfeksiyonumdan kaynaklı oluşmuş tekrar antibiyotik kullandım geçti. Bişey olsaydı muhakkak görünürdü cünkü lenfler ele gelince usg de kesin görünüyo.

Merhaba, kasıklarındaki lenf nodları tam olarak nerede? Bende de var ama ben usg çektirdim aynı şekilde üst bacakta kasıkların yanında da bir sürü var iki bacakta da. Onlara da baktırdım bunlar normal dedi. Benım de suan bağırsaklarımdan sorunum var ve yazdıgınızı görünce korktum. Ama cok zayıfım 42 kiloyum, üst bacağımı elleyince içeride lenfleri hissediyorum. Eger bir sey olsaydı usg de gözükür müydü?
Benimde kolon agri yapiyor koloskopi iicin randevu alicam oda genel anestezi ile yapiouyormus . O agrilardan sonra cikti bnmde kasiklardaki genital bolgeye yakin yerdekiler felanda . Bnde korkmaya basladim simdi

Benimde kolon agri yapiyor koloskopi iicin randevu alicam oda genel anestezi ile yapiouyormus . O agrilardan sonra cikti bnmde kasiklardaki genital bolgeye yakin yerdekiler felanda . Bnde korkmaya basladim simdi

Karnınız mı ağrıyor? Bir de daha önceden var mıydı lenfleriniz. Bende hep vardı kendimi bildim bileli orada duruyorlar

Lenfler karın usg de gözüküyor aslında. Çekmişler miydi daha önceden? Nerede çıktı lenfleriniz
Usg yaptirdigimda lenf bezlerim yoktu . Heryerimde var boynum da 4 tane , koltuk altlarimda , genital bolgemde pelvis olan yerlerde , genital bolgemib ustunde , kucuk kucukler , bacakta .

Usg yaptirdigimda lenf bezlerim yoktu . Heryerimde var boynum da 4 tane , koltuk altlarimda , genital bolgemde pelvis olan yerlerde , genital bolgemib ustunde , kucuk kucukler , bacakta .
Bende de var, koltuk altlarımdakiler de kasıgımdakiler de yıllardır bende var. Ben cok zayıfım ama o yüzden elime geliyor olabilirler. Bacağınızda tam olarak nerde? Ben de yeni fark ettim

Bende de var, koltuk altlarımdakiler de kasıgımdakiler de yıllardır bende var. Ben cok zayıfım ama o yüzden elime geliyor olabilirler. Bacağınızda tam olarak nerde? Ben de yeni fark ettim
Bugun usg var cok korkuyorum gidesim yok . Diz kapaginin altindan sonra . Ben suan 58 kiloyum cok zayif degilim

Bence gidin en azından içiniz rahat eder. Ben elimle hissediyorum…usg de boyutları normal dendi, inşallah sizin de öyledir🙏🏻
Sukur usg de kotu birsey yok dedi . Adam biraz tuafti ben mikroskop degilim 100 de 100 kanser mi degilmi bilemem dedi . Pelvis bolgemi gostermedim sadece ust bolgeyi . Evet heryerde varlar dedi . Takip dedi kan tahlili yaptirmak lazim dedi .

X