Kromozom testi hk…

Smaerd1982

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2024
2
0
42
Merhabalar, kromozom testi yaptırmak istiyoruz Başakşehir Çam ve Sakura hastanesinde yaptırabilir miyiz bilgisi olan paylaşabilir mi rica etsem?

Merhaba ben geçtigimiz ay 7.haftada bebeğimi kaybettim doktor bizden kromozom testi ve pıhtılaşma testi istedi testleri verdik sonuçları bekliyoruz benim merak ettiğim kromozom testinde nelere bakilabiliyor yani bende herhangi bir taşıyıcılık varsa belli olur mu

Git bir sor öğren baya olmuş senin ki çıkmıştır sonuç bende yatırdım bir ay sonra çıkar sonuçlar dediler bide telefon numarası verdiler burdan arayın diye size vermediler mi?
hayır vermediler no varmı özelden versen normal sabit hat arıyorum ama bağlanmıyor asla çalıştıgım içinde gidemedim açıkcası

Bende ozelde yaptiricagim bu testi. Esimdende istedi dr. Fiyat bilgisi vermediler. Ne beklemeliyim acaba
Biz burda özelde sorduk 4 tane test için 25 bin dediler daha eşiminkilere geçmedi bile sadece benimkiler. Benden kromozom testi bide faktör v, faktör ıı,Mthfr c677t, Mthfr a1298c .Eşimden sadece kromozom testi

Son düzenleme:
X