Lavaboya çıkınca kan gelmesi

Kızlar merhaba konuyu umarım taşımazlar çok korkuyorum cevap arıyorum şuan,,3 gündür diyet yapıyordum normalde günde 3-4 çikolata yiyen biriyim 3 gündür yemedim hiç bunu söylüyorum çünkü bunlara ilgisi olabilir mi rahatsızlığımin fikir istiyorum,dün gece aşırı karın ağrısı,mide gürültüsü hatta bağırsaklarında sesler gelerek lavaboya gittim önce kabız gibiydi ama sonra isale döndü ve 5 gitmenin ardında 6.girisimde çok afedersiniz kötü aşırı iğrenç bir koku geldi lavabodan kalkınca kan gördüm ama fissur veya çatlak kanaması değil bildiğiniz isalle beraber aşırı derecede kan bu şekilde 5 kez lavaboya çıktım,sabah girdiğimde birşey yoktu hafif isal sadece kan görmedim bugün 2 defa lavaboya çıktım ama 2sjndede yoktu,şimdi doktordan çıktım kan temizmis,kontrol ettiler kanda görünmedi,ilaç yazdı ama eğer tekrarlarsa genel cerrahiye git endoskopi ve kolonoskopi yaptır dedi,şuan aşırı derecede korkuyorum tekrarlanmasını beklemeden gideceğim ama ya bişey çıkarsa Allah korusun,böyle bişey yaşayıp hiç bişey olmayan,kötü birşey değil diyecek birileri varmı,🙏 şimdiden teşekkür ediyorum
Bağırsaklarında problem olabilir ülseratif kolitte var annemden bilirim ama sen yine de genel cerrahiye gözük hemen

Teşekkür ederim 🙏Zayıflamak için birşey almıyorum ama cologen kullanıyorum 1 haftadır düzenli o yapmış olabilirmi acaba
Doktor kontrolü disinda bence kullanmayın lütfen o yapmis olabilir,, tahlilleride sadece kana bakip temiz demiş ama ayrıntılı bir tetkik yapılmamis....eger ilerde sıkıntı yaşamak istemiyorum derseniz biran önce bırakın cologeni iyi gelmemis size

Doktor kontrolü disinda bence kullanmayın lütfen o yapmis olabilir,, tahlilleride sadece kana bakip temiz demiş ama ayrıntılı bir tetkik yapılmamis....eger ilerde sıkıntı yaşamak istemiyorum derseniz biran önce bırakın cologeni iyi gelmemis size
Öylemi dersiniz ya hiç düşünmemiştim ,doktora gidince sorayım ona göre içerim,teşekkür ederim yorumunuz için🙏

X