Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları MALTEPEDE 2.5 YAŞ KIZIM ICIN KREŞ

failatunfailun

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2015
540
337
Merhaba arkadaşlar.Maltepeye tayinimiz çıktı. Kizim icin kres ariyorum. Güvenilir,her yönüyle memnun kaldiginiz bir kres var mi acaba? Bir de anneannesi bakiyordu normalde. Ilk defa krese verecegim. Neler sormaliyim,ne tavsiye edersiniz? Benim de ise baslamam gerekiyor. Bir yandan da yerlesme telasi. Acaba ilk zamanlar ne kadar sure gitmek gerekiyor yaninda. Kadam cok karisik,yetisemeyecegim galiba. Ayni gun ikimiz de okula baslarsak kizim nasil alisacak yabanci ortama. Kafamda deli sorular

Maltepede okul buldunuz mu? Tavisyede bulunabilirim mediha engizer çpal uygulama anasınıfına bakın derim. Devlet okulu

Devlet anaokulları 36 aylıktan itibaren alır, ama haziranda kayıtları başlıyor, kontenjanları dolmuş olabilir.

Ben de kreş bulma sürecinde çok sıkıntılar çektim, çok zor oluyor, bilirim.

Benim oğlum Maltepe Mini Renk anaokuluna gidiyor. Maltepe köprüsünün üst tarafında. Eylül ayından beri orada, memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim

Devlet anaokulları 36 aylıktan itibaren alır, ama haziranda kayıtları başlıyor, kontenjanları dolmuş olabilir.

Ben de kreş bulma sürecinde çok sıkıntılar çektim, çok zor oluyor, bilirim.

Benim oğlum Maltepe Mini Renk anaokuluna gidiyor. Maltepe köprüsünün üst tarafında. Eylül ayından beri orada, memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim
merhaba, cocugunuz okula hala devam ediyor mu? memnuniyetiniz devam ediyor mu?

X