Mayıs ayı femara kullananlar

neden olduğunu nasıl açıklayacağımı bilmiyorum ama bende bir iki ay yaşamıştım leke tarzında ve kaşık ağrım olmuştu doktora gittiğimde normal korkulacak birşey yok demişti . Lekeyi adetten saymıyorsun ne zaman sökülürse adetin o şekilde 1. Gün diye sayıyorsun

neden olduğunu nasıl açıklayacağımı bilmiyorum ama bende bir iki ay yaşamıştım leke tarzında ve kaşık ağrım olmuştu doktora gittiğimde normal korkulacak birşey yok demişti . Lekeyi adetten saymıyorsun ne zaman sökülürse adetin o şekilde 1. Gün diye sayıyorsun
Bu ay zaten bi değişikti usg görüntümde o kistik yapıyı attım belki de. Artık adetimde ne zaman sökülür allah bilir ya üzüldüm. Sen ilk defa mı famera kullandın canım

Aynen artık asla kullanmayacağım bencede foslar hele bu ay durmadan pik çıkıyor bende ama çok saçma zamanlarda yanlış yani belli. Yine normal adet tarihimde adet olur muyum ki can
Bu ay zaten bi değişikti usg görüntümde o kistik yapıyı attım belki de. Artık adetimde ne zaman sökülür allah bilir ya üzüldüm. Sen ilk defa mı famera kullandın canım
evet canım ilk defa kullandım

Canım ara kanama neden oluyor bende daha önce olmamıştı asıl adet tarihinde yine olur muyum? Adetin 3. Günü doktora gitmem gerekiyor tedavi için bu kanamayı sayacak mıyım?
Ara kanamayı adet olarak görmüyorlar neden olduğunu inan defalarca anlatmasına rağmen anlamadım yumurtlamanın ortasında ara kanamaya normal diyoruz demişlerdi bir sonraki adet tarihinde ben adet olmuştum adet tarihin ne zaman ?

X