🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Yaa canım benim evet inşallah sağlıcakla devam eder 2 kimyasal geçmişim var🥹

Valla direnç düşüyormuş sanırım ama hiç ihtimal vermemiştim😁😁
Hiiiiççç kötüyü düşünme sağlıkla ilerliycek inşallah pozitifi çağır🌺🥰🙏

Ben en son ne zaman hasta olduğumu bile unuttum ya. Neyse başka meşkale bulucaz artık😅

Hiiiiççç kötüyü düşünme sağlıkla ilerliycek inşallah pozitifi çağır🌺🥰🙏

Ben en son ne zaman hasta olduğumu bile unuttum ya. Neyse başka meşkale bulucaz artık😅
Evet pozitifim enerjimi de öyle yollayayım🥰🥰 valla derlerdi inanmazdım kafadan düşüncesini atınca gerçekten oluyomuş😂😂

Evet pozitifim enerjimi de öyle yollayayım🥰🥰 valla derlerdi inanmazdım kafadan düşüncesini atınca gerçekten oluyomuş😂😂
Evettt pozitifizzz. 🧘‍♀️Diğer aylara göre bu ay garip bir şekilde sakinim. Bende şaşkınım. İnşallah bu stressizlikten nasibimi alırım. 🙄

(Peki stressiz olmayı düşünürken bile kafam da olacak mı acaba stresi olmasına kaç puan😒)

Evettt pozitifizzz. 🧘‍♀️Diğer aylara göre bu ay garip bir şekilde sakinim. Bende şaşkınım. İnşallah bu stressizlikten nasibimi alırım. 🙄

(Peki stressiz olmayı düşünürken bile kafam da olacak mı acaba stresi olmasına kaç puan😒)
Kuzum ben sana bişe diyim mi? Bu ay olumlama dışında hiçbir şey yapmadım. Evde yoga yaptım. Ve sesli bir şekilde bu ay hamileyim dedim. Sonra çok pis hasta oldum😂 olamam herhalde derken şok oldum valla

Kuzum ben sana bişe diyim mi? Bu ay olumlama dışında hiçbir şey yapmadım. Evde yoga yaptım. Ve sesli bir şekilde bu ay hamileyim dedim. Sonra çok pis hasta oldum😂 olamam herhalde derken şok oldum valla
Bunu daha öncede duymuştum birinden o da aynı senin gibi yapmış, hamileymiş gibi karnını falan sevmiş veee o ay hamile kalmış. Bende yapıyım ya ne kaybederim

Kaçıncı günün reglde? Benimde öyle canım ya nebilim sanki hiç olmayacak gibi insan umutsuzluğa düşüyor regl olunca ben sabah oldum inşallah yumurtlama erken olurda değerlendirebilirim en azından
5. İç gündeyim kuzum elden de bilet gelmiyor yeni ay yeni umutlar diyelim kuzum🥰

Üzülme kuşum, vardır elbet bi zamanı hayırlısıyla alcaz bebişlerimizi kucağımıza.Ben de bu ay regl olduğumda tekrar gidicem doktor yumurtalıklarıma bakıcak, reglden sonra da rahim filmi çektircem işte onu da görmek istedi. Bi sorun yoksa doktor 3 ay bekleyelim dedi hemen tüp bebek yapmak istemiyor. Vücuda o kadar hormon vermeyelim durduk yerde şamsımızı deneyelim dedi vitamin falan verdi işte onları kullanıyoruz. Reglimden sonra 2 ay kalmış olcak. Ben beklemeyelim hadi hemen yapalım istiyorum ama bakalım doktor ne dicek
Baktır kuzum baktır bakalım nasıl çıkacak hormonlar bir kaç ay denersin baktın olmadı tüp düşünürsün kuzum en kısa sürede nasip olucak inşallah 🥰

Oyu Allahım nasılda sevindim ayyyyy bana ne güzel haber verdin o kadar mutlu oldumki balım sağlıkla ilerlesin 🥰🥰🥰neler yaptın neler ettin çabuk anlat çabukkk
Teşekkür ederim bitanem Allah en kısa zamanda sizlere de sana da nasip etsin dualarımdasın♥️♥️ Hiçbir şey yapmadım inanır mısın çok kötü hasta oldum ben ağız burun tıkandı. Hatta dedim ki değerlendiremicez kaçtı yumurtlama. Ama iyileştikten sonra her gün ilişki oldu. Ama dikkat etmedim hiç nasıl olsa olmaz diye hemen duş da aldım hemen sonrası tuvalete de gittim. Öyle yatmadım yani. Öncesinde biliyosun bir amuda kalkmadığımız kalıyodu. Ama hiç o düşüncede olmadım neyse bir dahaki ay olur diyodum. 1 gün kala gösteriyo regl bi test yapim adettendir her ay yapıyoduk diye düşündüm çat çift çizgi Ama şok oldum cidden beklemiyodum😂😂

Kız gruba attm dırek hıc etiket yapamadm gözlerım dolu dolu inşallah herkes tadar bu duyguyu bırde kalp atısını duyaydm çok yardımcı oldunuz bana ben inanmazken sız ınandınjz 😍😍😍😍🥺🥺🥺🙏🙏🙏 ArasaNillGerek ArasaNillGerek
Birkaç gündür giremedim ben de. Naptın kuzucum keseyi gördün mü . Biz inandık evet safi kalple gördük ordaydı bize stressiz şekilde varlığını hissettirmişti😍😍😍 sağlıcakla büyüsün minik civciv sağ salim de kavuşun birbrinize yavrum 🧿🧿🧿

X