Bebek Beslenmesi Medela swing tekli gogus pompasi satiyorum

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

baby2nds

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2017
1
0
42
Merhaba sahibinden.com uzerinden medela swing gogus pompami satiyorum ilgilenenler icin ilan no
ve detaylari asagida bulabilirsiniz...

Ilan no 483336266

Sayili kez kullanilmis, sifir ayarinda medela swing sut pompasi. Hic kullanilmamis Medela calma biberon ve bir adet hiç kullanılmamış valf ile birlikte satista.

Hastane tipi makina kiraladigim icin baslarda hic kullanmadim.Yarim gun calistigim icinde sut sagmaya gerek kalmadi. Calma biberon, emmeyi bırakan bebekler için tasarlanmış ve ödüllü bir biberondu. Alırken hediyesiydi. Kullanılırsa diye sterilize etmistim ama bizde ihtiyac olmadı hiç.

Hijyen anlaminda tereddutu olanlar icin satisa koymadan bebegimin sterilizasyon aletinde sterilize etmistim. Goguse dayanan kisim ve sutu biberona aktaran valfi dogum yaptigim hastanede ikinci bir set olarak vermislerdi.Sizde bu sekilde yapabilir yada sifir olarak bebek magazalarindan temin edebilirsiniz.. Uzun kablo olan kısım ne anneye nede sute temas etmiyor sadece vakum icin hava geciyor bu seffaf kablodan.

Ben yinede isteyenler icin fotograflarda görebileceginiz bu parçaları da 3 set olarak gönderecegim. Ufak bir hediye olarak elimdeki kullanılmamış (tek kullanımlık ve steril posetli) Lansinoh süt posetlerini ve yine tek tek paketli gögüs pedlerini de pakete ekleyecegim. ayrıca sütü direk içine sağabileceginiz iki ekstra şişe de pakette mevcut.

Son fiyatı PAZARLIKSIZ 245 tldir. TERCİHEN ANKARA İÇİNDE ELDEN VERMEK İSTERİM.

X