MEME BÜYÜTME AMELİYATI SÜRECİM

çok teşekkür ederim peki bu ödem sonrası çok mu küçülüyorlar bazıları 3. aya kadar küçülme devam ediyor olabildiğince büyük koydurun demiş kafam çok karıştı ödemsiz hali o kadar fark ediyor mu ne zamandan sonra görüntüsü sabit kalıyor🥹

çok teşekkür ederim peki bu ödem sonrası çok mu küçülüyorlar bazıları 3. aya kadar küçülme devam ediyor olabildiğince büyük koydurun demiş kafam çok karıştı ödemsiz hali o kadar fark ediyor mu ne zamandan sonra görüntüsü sabit kalıyor🥹
ne demekk şöyle benim 38 gün falan oldu yaptıralı gerçekten ödemler inince memelerim de indi :KK43: yine çıkan görüntü hoşuma gidiyor tabi ki doktor vücudumun kabul ettiği en büyük protezi koymuş 335 ve 350 takıldı bana (163 58-60 kg) 375 denediğinde sığmadığını söyledi ben doktora takılabilecek ve doğal duracak en büyük protez boyutu istediğimi söylemiştim. olabildiğince büyükten kasıt bu sanırım çünkü siz isteseniz de vücudunuzun ölçüsüne göre koymak zorundalar. ödemli hali bu arada çok yapay bir görüntü insanın memesi ağıznda oluyo balon gibi şiş duruyo ben protezim diye bağırıyo o yüzden bence inmiş olması çok çok daha iyi keşke 375 sığsaydı bi tık daha büyük olsaydı diyorum ama arkadaşlarım gayet büyük durduklarını söylüyor bence biraz memesizlikten gelen doyumsuzluk da oluyo insanda😄 doktorunuza istediğiniz boyutu söyleyin ya da benim gibi vücudunuzun kabul ettiği en büyük protezi istediğinizi söyleyin bir de yüksek profil protezler hakkında bilgi almanızı öneririm daha dolgun bir görüntü sağlıyor birinci ayın sonundaki görüntü genelde memenin oluşma görüntüsüymüş ama bence zamanla biraz daha inme yapar

Geçmiş olsun benimde bugün 2. Günüm gerilme ve sızlanma var dikleşme ve protez işlemi oldu gözüme küçük gibi geldi
Sizde de dikleştirme oldu mu doktor son anda söyledi 1 santim için mecbur kaldım dikişlerim 11. Gün alındı haftaya kontrole gideceğim artık sargı bezi yapma dendi o kadar çok dikiş var ki bu kadar acıya izlere değecek mi bilmiyorum iyi olunca o zaman karar veririm önerme şimdilik belirsiz bekleyeceğim

X