Memede şişlik bilgisi olan bakabilir mi

Realmomy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2017
2.044
1.673
biraz pimpirikliyim hatta biraz basit olucak fazla pimpirikli bir insanım göğüsümü kontrol ederken her iki meme alt tarafında elips seklinde oynak yumuşak şeyler hissetim memenin kendi dokusumu bilmiyorum iki göğüsümdede aynı yerde genel cerrahtan randevu aldım ama kaygı ve stresten mahvediyorum kendimi 🥺🥺

memenin kendi dokusu olabilir. hatta normal bir basit kist de olabilir. Ultrason ile bakılınca görünür zaten
Çok teşekkür ederim yorumunuz için bugün sıra aldım genel cerraha ama ultrason randevumu uzak bir tarihe vericek kendimi yiyorum resmen inşallah öyle bişeydir yani herkeste var mı bilmiyorum göğüs altında iki göğüsümdede

Aynı şeyi yaşadım, genel cerraha gittim. O da el muayenesinde kistik yapılar gördü. Ultrason istedi 8 ay sonraya randevu verdiler. Mecburen özel hastanede çektirdim. Meme dokuları bir yerde toplanmış dediler. Tavsiyem mümkünse direkt özel hastaneye gidin. O randevu beklenmez.

Aynı şeyi yaşadım, genel cerraha gittim. O da el muayenesinde kistik yapılar gördü. Ultrason istedi 8 ay sonraya randevu verdiler. Mecburen özel hastanede çektirdim. Meme dokuları bir yerde toplanmış dediler. Tavsiyem mümkünse direkt özel hastaneye gidin. O randevu beklenmez.
Ankaradayız burayada yeni geldik araştırayım doğru diyorsun cnım senin ki nasıldı tam olarak

İnşallah çok teşekkür ederim inanın iki gündür ağlıyorum 😭
ya hayır saçmalamayın. benim bir anım vardır onu anlatayım size. 4-5 sene önce tatile gitmeden önceki akşam.... banyoda mememde elime şişlik geldi. ama öyle böyle değil; kocamannnn... dedim kesin kötü bir şey. akşam ultrason çeken hastaneyi nerden bulayım? ama ağlıyorum bi görsen. eşim kötü bişey yoktur hemen üzme kendini diyor ama dinlemiyorum ki...ertesi gün yola koyulduk;gittiğim yerde ultrasona gidecektim. 2 gün sonra ultrasona girdim ,hiç bir sorun çıkmadı, elime gelen de basit kistmiş. tamamen zararı olmayan birşey ve memelerimin ikisi de kistlerle doluymuş. bu da böyle bir anımdır. ben senin yerinde olsam giderim özel hastaneye. zaten ultrason 10 dk sürüyor . sonra da aklından çıkar at. kendini yeme

ya hayır saçmalamayın. benim bir anım vardır onu anlatayım size. 4-5 sene önce tatile gitmeden önceki akşam.... banyoda mememde elime şişlik geldi. ama öyle böyle değil; kocamannnn... dedim kesin kötü bir şey. akşam ultrason çeken hastaneyi nerden bulayım? ama ağlıyorum bi görsen. eşim kötü bişey yoktur hemen üzme kendini diyor ama dinlemiyorum ki...ertesi gün yola koyulduk;gittiğim yerde ultrasona gidecektim. 2 gün sonra ultrasona girdim ,hiç bir sorun çıkmadı, elime gelen de basit kistmiş. tamamen zararı olmayan birşey ve memelerimin ikisi de kistlerle doluymuş. bu da böyle bir anımdır. ben senin yerinde olsam giderim özel hastaneye. zaten ultrason 10 dk sürüyor . sonra da aklından çıkar at. kendini yeme
Haklısın canım 😓 dün ağlama krizlerine girdim iki evladım var en çok onlar için üzüldüm türlü düşüncelerle yıprattım kendimi

X