Mide balonu

Cisocum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2014
283
361
31
Merhaba kızlaar 26 nisan cuma günü mide balonu taktırdım bugün 13 günü geride bıraktım fakat bulantı kusma devam ediyor ilaç alsamda fayda etmiyor sizlerin süreci nasıl ilerledi lütfen deneyimlerinizi paylaşır mısınız 🥹
Başlangıç kilom 96 şuan 91 kiloyum ilk 4 kilo sıvı beslenmede gitti. #midebalonu

Ben de Pazartesi gidiyorum taktırmaya çok heyecanlı ve stresliyimm. sürekli deneyimleri okuyorumm. Yeni tarihli konu görünce heyecanlanıyorum.deneyimlerinizi yazmaya devam edersiniz umarıımm

Ben de Pazartesi gidiyorum taktırmaya çok heyecanlı ve stresliyimm. sürekli deneyimleri okuyorumm. Yeni tarihli konu görünce heyecanlanıyorum.deneyimlerinizi yazmaya devam edersiniz umarıımm
Beni çok baz almayın seve seve paylaşırım tabi ama benim midem hassas olduğu için ben bulantı yaşadım çok fazla ama yakınlarım 3. Günden sonra gayet iyilermiş Ben 5 6 gün çok kustum sonra azaldı. Mesela bende hiç kramp ağrı olmadı çok rahattım o anlamda işlem sonrası çok iyiydim hiç sorun yaşamadım dilerim en güzel şekilde atlatırsınız 🥰

X