Mide İlaçlarını Kullananlar Bakabilir mi?

Darısı başımıza. Umarım biz de kurtuluruz. Pert ediyor bu ilaçlar. 2. Defa kullanmaya gerek kalmaz.😢

Tabiki. İnan artık korkudan yemek bile yiyemiyorum. Özelikle yatmadan 3 -4 saat önce.Umarim sen de o bakteri çıkmaz Vallahi ilaçların tüm yan etkileri ben de çıktı. Anlamadım niye gözlerime vuruyor. Mide koruyucu ilaçlar da yok kullandığım ilaçlar arasında. Ya Doktor yazmayı unutmuş ya da eczacı.
Malesef tüm belirtiler uyuyor ayrıca mide ve bağırsak iltihaplanması da var mecbur kullanacağım gibi

Malesef tüm belirtiler uyuyor ayrıca mide ve bağırsak iltihaplanması da var mecbur kullanacağım gibi
Allah sana şifa versin. Allah tez zamanda bizi sağlimiza kavuştursun. Umarım sadece iltihaplanmadır. O illet bakteri değildir. Nefes darlığı ve çarpıntı şikayetiyle gittik. Bu bakteri çıktı. Bu 14 gün bitmiyor ya. Resmen 14 sene gibi geliyor bana.😢
Sende de nefes darlığı var mıydı?

İnşallah hepimiz sağlığımıza kavuşalım🙏 bende direk ürtiker oldu. Akşam kaşınmaya, kızarmaya başlıyordum. Şu an ürtiker çok çok azaldı baştaki halime göre çünkü çok dikkat ettim yememe içmeme. Ama ürtikerin bağırsakla mideyle ilgili olduğunu bulana kadar 3 ay geçti hiçbir doktor da ürtiker için gaestrolojiye git demedi. Boşa vakit kaybettim yani.

Daha önce kullandığın ilaçlardan olabilir mi? Bazı ilaçlar da yan etkileri yüzünden ürtiker yapıyor.

Kusura bakma son olarak şu soruyu sorayım: İlaçların bitmesine 5 - 6 gün var. Sanki sağ ve sol karın bölgesinde ağrı olmaya başladı. O taraflara doğru yatamiyorum.Sizde de oluyor muydu? İlaçlar etkisini mi gösteriyor?
Gaz sancısı olabilir. Mide ve bağırsak bakterilerinde değişiklik olduğu için bu mümkün. Bende hep oldu. Fakat çok ağrı yapiyorsa doktora görünebilirsiniz. Ciddi bir şey olmasın

Bu tedaviyi iki kere aldım. 3. kez alacağım. Bende siyah dışkı, vajinal mantar, ishal ve dilin renginin değişmesi şeklinde etki gösterdi. Helicobacter Allah'ın belası bir bakteridir. Tavsiyem ciddi bir yan etki yoksa ilaçları aksatmayın.
Peki ilk tedavin yani 14 günlük tedavin bittikten sonra test sürecine kadar mide koruyucu ilaç falan devam ettin mi? Benim doktor hiç bir açıklama yapmadı.

Sadece
Bizim hastalağımızda mide koruyucuların hep kullanılması gerekiyor diye biliyorum. En azından bana hep devam etmem söylendi.
Son olarak bu 14 günlük süreçte kullandığınız ilaçları kestikten sonra kulaklarınızda çınlama oldu mu? Benim kestikten sonra gece gündüz aralıksız çınlama başladı. Özellikle sağ kulağımda. İlacların etkisi devam mı ediyor yoksa normal mi anormal mi çözemedim? Bir sn bile durmuyorlar.

Sadece

Son olarak bu 14 günlük süreçte kullandığınız ilaçları kestikten sonra kulaklarınızda çınlama oldu mu? Benim kestikten sonra gece gündüz aralıksız çınlama başladı. Özellikle sağ kulağımda. İlacların etkisi devam mı ediyor yoksa normal mi anormal mi çözemedim? Bir sn bile durmuyorlar.
Yoo ben öyle bir etkisini görmedim. Belki mr cektirmeniz iyi olabilir, eğer uzun süredir devam ediyorsa

X