Nişanlandı

siz konuşsanız sizde o hale gelirsiniz. biz o vakit kızın biriyle beni aldattığını öğrendiğimde kızla konuştuk ikimizde çok kötüydük kız diyorduki tek kadın sensin gibi davranıyor aşık sadık gibiydi dedi bende aynı şekilde biz şok olduk. çocuk yeni sosyal medya hesabı açıyor içinde tek sen varsın sana öyle şeyler söylüyorki ben sanıyordumki İLKİYİM bak ben böyle sanıyodum benden öncesinden sevgilisi varmış, ben bana aşık ama ben aşık değilim zannediyordum düşünün. böyle hissettiren böyle davranan birisi. ve asla şüpheye düşmüyorsunuz. bunları öğrenene kadar ben hayatında tekim sanıyodum. o yüzden bu kadar yıkıldım zaten. hatta diyordumki kendi kendime o çok iyi tertemiz masum birisi ben onu hakedecek kadar iyi biri miyim diyodum çok hassastı çok iyi birisi sanıyordum. her kızı kendine bağlayabilecek aşık edebilecek birisi ve bunu taktik olarak yapmıyor karakteri öyle, yumuşak biri ince davranışlı
Bence biraz safsınız. Adam da hep saf insanları bulmuş. Zeki birisi bunlara kanmaz ne yazık ki 🤷‍♀️

Bence biraz safsınız. Adam da hep saf insanları bulmuş. Zeki birisi bunlara kanmaz ne yazık ki 🤷‍♀️
inandırıyor gerçekten siz olsanız kim olsa inandırır gerçekten öyle bir insan çok güven veriyor hayatındaki tek kadın sensin ilk defa sana aşık oldu zannedersin öyle yapıyor

inandırıyor gerçekten siz olsanız kim olsa inandırır gerçekten öyle bir insan çok güven veriyor hayatındaki tek kadın sensin ilk defa sana aşık oldu zannedersin öyle yapıyor
Eee ne yaptın

Ya hu bişey dicem siz bu adamla görüşürken Allah'ın sınırını tanıdınız da mi şimdi kazık yiyince hani nerede ilahi adalet diyorsunuz
İlahi adalet tecelli etti zaten. Hamamda huzur arayana huzur haram olur diyor Hz Ali. Yanlış anlamayın sizi kinamiyorum bende çok hatalar yaptım ama birilerini suçlamadan önce kendimize bakmalıyız
Ayni seyleri o da yaptı niye ona bişey olmuyor diceksiniz. Elbet o da yaptığının karşılığını görecek sadece seven kandırılan taraf siz oldugunuz için siz daha önce yaralandiniz
Umarım bu süreci kolay atlatirsiniz bundan sonra da Allah'tan adalet istemeye yüzünüz olacak şekilde bir yasam sürerseniz

Ya hu bişey dicem siz bu adamla görüşürken Allah'ın sınırını tanıdınız da mi şimdi kazık yiyince hani nerede ilahi adalet diyorsunuz
İlahi adalet tecelli etti zaten. Hamamda huzur arayana huzur haram olur diyor Hz Ali. Yanlış anlamayın sizi kinamiyorum bende çok hatalar yaptım ama birilerini suçlamadan önce kendimize bakmalıyız
Ayni seyleri o da yaptı niye ona bişey olmuyor diceksiniz. Elbet o da yaptığının karşılığını görecek sadece seven kandırılan taraf siz oldugunuz için siz daha önce yaralandiniz
Umarım bu süreci kolay atlatirsiniz bundan sonra da Allah'tan adalet istemeye yüzünüz olacak şekilde bir yasam sürerseniz
benim niyetim evlenmekti sizin bahsettiğiniz şekilde ilişki yaşamak değildi. onun yüzünden öyle oldu. sonrada gitti başkasıyla nişanlandı. şimdide arıyor görüşmek istiyor eski şeyleri yaşamak istiyor

benim niyetim evlenmekti sizin bahsettiğiniz şekilde ilişki yaşamak değildi. onun yüzünden öyle oldu. sonrada gitti başkasıyla nişanlandı. şimdide arıyor görüşmek istiyor eski şeyleri yaşamak istiyor
Merak ettim açtığın tüm konu başlıklarını okudum. Her şeyden önce bu adam senden özür diledi mi? Tüm yaşananlardan sonra sana yalvarıp beni affet ben seni seviyorum seninle evlenmek istiyorum yaşananları unutalım dedi mi? Ciddiyetini gösterdi mi? Belli ki hayır o zaman bu adam zaten senin tarafından affedilmek ve seninle olmak istemiyor yani seninle açık açık oynuyor bunu kabul edelim önce. Sen sana bunca rezilliği yaşatıp üstüne seni arayan adamın telefonunu açıyorsun. Ya düşünsene senin arkadaşına yapılsa bunlar o kıza ne derdin? Evet sen çok üzüldün ama dünya adalet dünyası değil ki güzelim emin ol eden ettiğini falan bulmuyor, sadece noluyor biliyor musun sen bu yaşadıklarından ders çıkarıp kendine öyle güzel bir hayat kuruyorsun ki öyle güçlü oluyorsun ki etrafında öyle güzel insanlar tutuyorsun ki senin hayatın onların hayatına kıyasla zaten mükemmel oluyor ha bir de zamanın etkisi var işte tüm yaralarını sarıyor tüm olan biten bu. Benim burda gördüğüm olaylar çok üzücü evet ama çok hastalıklı aynı zamanda adam hayatı kızlarla takılmak insanlarla dalga geçmek sanıyor saçmasapan işte bu kadar sığ bir insan. Ne yaşadıysan yaşadın inan o gelinlikleri giyen kızların ne hikayeleri olduğunu bilsen kendi ahlakına şükredersin. Lütfen dünyada sadece tek bir erkek varmış gibi davranmayı ve hastalıklı düşünmeyi bırak kendine değer ver yaşıtların gibi dışarı çık gez dolaş eğlen geleceğini planla ve kendine odaklan burada da kendine eğlence arayan herkesin her yorumunu da takma. Bu bir süreç ayrıca bir gün yara bandını bir kaldıracaksın aaa yaran geçmiş ama bu süreçte kendini daha fazla aşağılatıp ilerde yaşadıklarını düşündüğünde ne kadar salakmışım ne kadar rezilmişim kendimi nasıl küçük düşürmüşüm diye düşünecek pozisyonda bırakma lütfen bunları bir otur düşün sevgiler

merhaba, çok sevdiğim aşık olduğum kendisininde aşık olduğuna inandığım ilişkimiz boyunca çok üzüldüğüm anlar olduğu ve kötü şekilde ayrıldığım ne yaparsam yapayım unutamadığım o şahıs bugün nişanlandı. ben hala onun yüzünden terapi alıyorum ilaç kullandım, onun fotoğrafına baktım o kadar mutlu ki nişan fotoğrafında. kendi köyünden ailecek görüştükleri bir kız ile nişanlanmış. kız çok güzel ve yaşı benden baya küçük. bu şahıs ile biz kötü şekilde ayrıldık benim canım çok çok yandı yemek yiyemediğim konuşup gülemediğim yaşayan ölüye döndüğüm günler yaşadım üzüntüden 8 kilo vermiştim annem endişenip eczaneye gitmişti vitaminler almıştı halimi görüp korkuyolardı babam ve annem, bu noktaya gelme sebebim ise ona çok güvenmiş ve çok sevmiş olmamdı. sonrasında öğrendimki eski sevgilisine de çektirmiş. bizlerle aynı anda görüştüğü zamnanlar olmuş (eski sevgilisi ben başka bir kız ve şuan nişanlandığı kız) ve şu an nişanlandığı kız bizleri öğrenmişti o dönem. böyle bir tip o kadar güven veren aptal gibi güvendiğim aşık sandığım o şahıs şimdi bambaşka biri olmuş tüm sosyal medya hesaplarını silmiş. sadık aşık bir erkek olmuş. ve çok güzel bir kızla nişanlanmış çok da mutlu. yani ben düşünüyorum çok sevdim inandım güvendim üzmedim, ama o üzüp canımı yakıp gidip mutlu oldu. bu nasıl bir adalet? hani eden bulurdu? alma mazlumun ahını çıkar aheste ahesteydi? o kadar acı yaşatan duyguları yaşananları hiçe sayan gözünün yaşına bakmayan insan gidip mutlu oluyor. ben eski sevgilisi ve diğer konuştuğu kız hepimiz çok etkilenmiştik o zaman o olaydan ve hiçbirimizde nişan gibi durumlar yok. bu kadar üzüp de gidip mutlu olması çok ağırıma gidiyor ben hala terapi alıyorum onun yüzünden oysa onun hayatına hiç var olmamışım gibi onun aklına bile gelmiyorum mutluluğu çok haketmişki mutlu oldu demekki kötü olan benmişim

en son bikaç hafta öncesine kadar arıyordu beni
Karmaya inan ya da ilahi adalete, hangisine inanmak istiyorsan
Daha kimsenim hikayesi bitmedi
Üzen haksızlık eden üzülmeden ölmez

X