Niyet ettim sağlıklı beslenmeye( şekersiz, glutensiz, düşük karbonhidratlı 30 gün)

Delirtiyor

Sen kalbime denk gelen küçücük şey👼🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2020
7.278
30.413
Diyet günlüğüm hayırlı uğurlu olsun.
Hamilelik öncesi yürüttüğüm sağlıklı beslenme ve spor düzenime doğum sonrası geri dönme istediğim ne zamandır zaten vardı.
Hashimoto hastası olduğumun kesinleşmesiyle harekete geçme vaktimin geldiğini anlamış bulunmaktayım.
Bugün olmadı ama yarından itibaren başlıyorum. 🙏
Gün gün yediklerimi ve yaptığım egzersizleri yazmaya çalışacağım.
Gazam mübarek olsun!

Hamilelik öncesi yürüttüğüm sağlıklı beslenme ve spor düzenime doğum sonrası geri dönme istediğim ne zamandır zaten vardı.
Hashimoto hastası olduğumun kesinleşmesiyle harekete geçme vaktimin geldiğini anlamış bulunmaktayım.
Gazam mübarek olsun!
Başarılar... ben 3 gündür şeker, un karbonhidrat yemiyorum. Takip edicem sizi😊

Başarılar... ben 3 gündür şeker, un karbonhidrat yemiyorum. Takip edicem sizi😊
Tebrik ederim 😊 Gerçekten hafifliyor insan yemediği zaman. Uzunca bir süre yememiştim ve çok mutluydum. İnşallah yine başarabilirim.

Ben şekersiz 21 gün yapmıştım 5 kilo vermiştim. Ekmeği çok tüketdim son zamanlar oda bende çok kilo yaptı. Önceleri 2 sene ekmek yememiştim baya bi zayıflamıştım.

Gazam mübarek olsun!
AA tebrik ederim🤩🤩 ben de şekersiz 21 güne başlamıştım, bugün 3. Günüm 😀 hakkımızda hayırlısı olsun🤣🤣

AA tebrik ederim🤩🤩 ben de şekersiz 21 güne başlamıştım, bugün 3. Günüm 😀 hakkımızda hayırlısı olsun🤣🤣
Evet gördüm senin konunu da 🤩 inşallah başarılı oluruz ya bebişlerden ancak kendimize fırsat bulabildik. 🥺

GÜ-NAY-DIN 💃
Bugün büyük gün, başlıyoruz hadi bakalım. 😁😁
Kahvaltı :
Salatalık+domates + ufak bir parça ezine peyniri+ şekersiz çay + haşlanmış yumurta 🧿

Öğlen köfteli mercimek çorbası yedim. Sonra 5 minik börek yedim 🤥🤥🤥 bu sebeple akşam yemeğini az çorba ve kirazla geçiştirdim.

2. Gün
Sabah
Salatalık- domates
Bir parça tulum peyniri
2 adet krep 🤫
Şekersiz çay

Öğlen
1 fincan şekersiz Filtre kahve

Dün yazamadım sitede çalışma varmış. Pazar akşamı tavuk sote ve sebzeli bulgur pilavı ile yoğurt yedim.

3. Gün
Sabah kahvaltısı yok - işe geç kaldım yiyemedim :KK70: 1 kupa şekersiz çay ve sade Türk kahvesi içtim
Öğlen: izmir köfte, makarna, salata, yoğurt

4. Gün
Sabah kahvaltısı salatalık domates haşlanmış yumurta, zeytin ve şekersiz çay

Öğlen
Kuru fasulye, pilav, çorba salata

Akşam
Sarımsaklı yoğurtla Kıymalı kabak sarma

5. Gün
Kahvaltı
Salatalık domates tulum peyniri, zeytin, şekersiz çay

Öğlen
Yayla çorbası, 1 adet biber dolması, piyaz

Akşam
Taze fasulye, makarna

Olsun yine güzel gidiyorsunuz , kaçtan kaça düştünüz .Ben de pazertesi başlıyorum şekeri bırakmaya 🙏🙏

X