Pgt Sonucu

calafalas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2024
27
6
36
Tükiye'de Pgt test sonuçlarında hangi bilgiler yer alıyor, bir kaç örnek görebilmek adına Pgt bilgisini paylaşabilecek olan var mı? Yurt dışı kiniklerinde sonuçlar bu şekilde geliyor. Bizde hangi bilgiler paylaşılıyor çocuk bir konuda taşıyıcı ise bu bilgi sonuçta yer alıyor mu?

Eklentiler

• pgt.jpg
    pgt.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 65
İnşallah hayırlı sonuçlar alırsınız bizde yaptırmayı dusunuyoruz araştırma asamasindayim

Merhabalar benim şu an ikinci pgt ile tüp bebek denemem,ilk denememde hiç sağlıklı gelmedi şimdi çok şükür 2 tane geldi transfer hazırlığındayım

Merhabalar benim şu an ikinci pgt ile tüp bebek denemem,ilk denememde hiç sağlıklı gelmedi şimdi çok şükür 2 tane geldi transfer hazırlığındayım
Ne güzel haber yaş sebebiyle mi yoksa bir problem dolayısıyla mı yaptırdınız? Pgt sonuçlarında ne gibi bilgiler yer alıyor biraz bahsetmeniz mümkün mü? Nerede tedavi oluyorsunuz?

Ne güzel haber yaş sebebiyle mi yoksa bir problem dolayısıyla mı yaptırdınız? Pgt sonuçlarında ne gibi bilgiler yer alıyor biraz bahsetmeniz mümkün mü? Nerede tedavi oluyorsunuz?
Aslında ne yaş ne de belli bir problem vardı.Doğal yolla olan 3 gebeliğim de kalp atışı durması nedeniyle kürtajla sonuçlandığı için doktorum önerdi
Pgt de embriyonun kromozom sayısı ve kromozomun normal olup olmadığını belirtiyor
Maslak Acıbadem de tedavi görüyorum

Aslında ne yaş ne de belli bir problem vardı.Doğal yolla olan 3 gebeliğim de kalp atışı durması nedeniyle kürtajla sonuçlandığı için doktorum önerdi
Pgt de embriyonun kromozom sayısı ve kromozomun normal olup olmadığını belirtiyor
Maslak Acıbadem de tedavi görüyorum
Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. İyi gelen embriyolarınızın kaliteleri ne idi? Ben de pgt sonucu bekliyorum umut olur belki.

Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. İyi gelen embriyolarınızın kaliteleri ne idi? Ben de pgt sonucu bekliyorum umut olur belki.
Siz neden pgt yapacaksınız ben 2 tane çocuğumu genetik hastalıktan kaybettim 7 yaşında cihaza bağlı kızım var tasiyiciyiz esimle

Siz neden pgt yapacaksınız ben 2 tane çocuğumu genetik hastalıktan kaybettim 7 yaşında cihaza bağlı kızım var tasiyiciyiz esimle
Çok geçmiş olsun. Taşıyıcılığınız nedir? Benim de eşimde dengeli resiprokal translokasyon var. 2 tüp bebek denememiz tutmayınca öğrendik.

Teşekkür ederim sizede geçmiş olsun rabbim sağlıkla çocuklarımızı kucağımıza versin inşallah🤲ben ve eşimde ftkn geninde tasiyicilik var

X