Doğuma Hazırlık Rüyada bebeginin cinsiyetini görmek

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Sadomm34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2019
83
23
25
Kızlar daha 6haftalık hamileyim cinsiyeti ögrenmemize cok var anlayacagınız😢 gecen gece rüyamda doktorda kontroldeydim ultrasonla bakılıyordu doktor kilosunu söyledi ben de aa neden o kadar zayıf dedigimde doktor eee kızlar böyle minik narin olurlar dedi... sizin de böyle gördügünüz rüya oldu mu ve sonrasında dogru cıktı mı yoksa tam tersi mi cıktı paylasırsanız sevinirim🤗🤗

Kızlar daha 6haftalık hamileyim cinsiyeti ögrenmemize cok var anlayacagınız😢 gecen gece rüyamda doktorda kontroldeydim ultrasonla bakılıyordu doktor kilosunu söyledi ben de aa neden o kadar zayıf dedigimde doktor eee kızlar böyle minik narin olurlar dedi... sizin de böyle gördügünüz rüya oldu mu ve sonrasında dogru cıktı mı yoksa tam tersi mi cıktı paylasırsanız sevinirim🤗🤗
Bende 3 aylık hamileyken yere kız ismi yazdılar ama doktorlar erkek zemiato sonuç olarak kızım oldu çok şükür 😍🤱

Kızlar 14 haftalıkken dr erkek gibi ded ondan 2 hafta sonra dogum anımı ve kızım olduğunu gördüm şoka girdim erkek di noldu dedim dr yanılmışız dedi ve kızım olmasını çok istiyorum gerçekten 1 oğlum var haftaya dr gidicem kesin sonuç belli olur bi umut kız diyorum ama hayırlısı

18 hatada erkek demeye vasladilar o_O 6 aylıkken tam kız dediler :KK51:

Oğluma hamileyken rüyamda hep erkek bebek gördüm 3 kere falan erkek oldu 😊 bunda da hep kız gördüm bende doktorla kayınvalidemin konuşmasını gördüm rüyamda gözünüz aydın bi kızınız oluyor dedi şuan beklemedeyim daha belli değil 🤷‍♀️ 14 haftada doktor erkeğe benziyo sanki ama kesin değil 2 hafta sonra gel dedi haftaya gitcem öğrenmeye inşallah hep kız hissettim ilk günden beridir doktor erkeğe benziyo demesine rağmen gitmedi o his içimden 😄

Bir gece erkek diğer gece kız görüyorum
Tamamen bilinçaltı
Rüyalarıma güvenmiyorum o yüzden

Ne güzel rüyalar görüyormussunuz ben de mezarlıklarla ölülelerin yerlerini değiştireyim rüyalarımda He bunuda cok normalmiş herkesin yaptıgı bsymi gibi görüyorum uyandığımda gördüğüm rüyanın farkına varınca korktum uyandıktan sonra korkuyorum yani o kdr dua edip yatıyorum bu rüyalar ne arkadas ya 😁😁😁😁

Ben hamilemiyim bilmiyorum ama kizim olsun çok istiyorum iki tane oğlum var. Mübarek gece eşimle dua ettik ve sırf bebek için korunmasız birliktelik oldu. O sabah ruyamla irkildim uyandım biri omuzlarimdan silkerek hadi bu da erkek hayırlı olsun dedi

Hamileyken rüyamda eşimle tekrar düğün yaptigimizi gördüm ve ben gelinlik giymistim. Anlamina baktigimda saglikli bir erkek cocugu olacağını söylüyordu ve oğlum oldu 😊💙

Benim ruyam dogru cikmisti hep kizima benzeyen bebek goruyordum

Bana 12. Haftalarda kız dedi doktorum sonrasında rüyamda erkek bebeğim oldu 16. Haftada bebeğimin cinsiyetine erkek dedi doktorum 😇

Hamileyken rüyamda eşimle tekrar düğün yaptigimizi gördüm ve ben gelinlik giymistim. Anlamina baktigimda saglikli bir erkek cocugu olacağını söylüyordu ve oğlum oldu 😊💙
Abla bende hamilik suphem var bende rüyamda ikizlerim.olmus ikiside erkek birini emzirip birinide sutumum sağıp biberonla iciriyordum acaba benimim rüyamda inşallah gerçek olurmu

X