Saç Kesim Şekilleri Saçlarım..

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
peki cidden faydasını gördünüz mü ?
Yani duştan çıkınca da düm düz oluyor mu?
Brezilyanın içeriği çok kimyasal onun yerine amerikan keratin botox öneririm hem dümdüz oluyor duştan çıktığınızda iyice kurutmaniz yeterli ayrıca içeriği keratinden oluştuğu için bakımda yapıyor ama iyi bir yerde doğru marka yaptirmaniz gerekli

İyi bir kuaförde keratin bakım yaptırın o işlemden sonda ciddi şekilde saç kendine geliyor ve kabarıklığı gidiyor çok kolay düzleşiyor . Ayrıca saç kremi yerine kratinli bakım yağı alıp sürün banyodan sonra. Şampuan olarak nemlendirici özellikli kuaförünüzün önereceğim kaliteli bir markanın şampuanını kullanın. Hindistan cevizi yağı ile saç maskeleri de yapabilirsiniz

Saclarim benim yanmusti ama ne yanma oluk oluk kopuyordu birde mesela tel tel degil tutam seklinde kopuyordu o kadar kalitesizlemistiki..ikk isim duzlestiriciyi baskasina vermek oldu sonra gittim kuagorde tek renk guzel koyu kahveye boyadim.her hafta hindistancevizi yagi surdum nemlendirici sampuanlar kremler surdum saci hic kuru birakmadim ve o saci tam 8 ay o sekilde kullandim.ya surekli balerin topuzu yaptm guzel bir makyajla yada genelde guzelce iki yandan ordum.toparlandi guzelce kendi sacim boya filanda kalmadi simdi o kadar rahatim ki 2 yil filan olmustur sacima duzlestirici drgmeyelei kendi sacin olunca parlak ve guzelde oluyor. Ben sampuan olarak restoreks sac uzatan olani kullaniyorum.mavi su mutlaka sikiyorum harika oluyor.suan cok memnunum saclarim belime indi sayilir birde yanan yerleri mutlaka kestirin.tavsiye ederim.
Mavi su dediğiniz nedir acaba🐥

X