Sadece cinsellik mi istedi..

bana duygusal hisleri var zannettim,sizce böyle bi durumda ne yapılmalı?sizce bu adam neden böyle yaptı?ben ne yapmalıyım

Saf mısınız bu kadar yoksa gerçekleri görmek mi istemiyorsunuz? Fb olacaksanız olun yoksa size bayılmıyor. Açın gözünüzü.

Hayır elbette ama mesajda kötüyken yanyanayken iyi davranıyordu mesajda söylediklerini söyle dediğimde susuyordu,tuhaftı bi öyle bi böyle yaparak kafamı karıştırdı yoksa en başında bitiren bendim hep

Ya ne diyecek ya işini görene kadar iyisin hayatta yan yana iken action alınır diye herkes yürür icabında ayıya dayıcım der 😂

Evet burada arkadaş çok önemli,ben arkadaşıma anlattım ilk buluşmadan sonra bitirdiğimde,oda bana çocuk seni seviyomuş sen neden böyle yaptın çok soğuk yaklaşmışsın deyip benim yanlış yaptığımı söyledi ben iyice inandım hatalı olduğuma,evliydi ve yaşça büyüktü benden, tecrübeli diye onu dinleyerek adım attım sonra böyle rezil ettim kendimi istemeye istmeye,bi girdabın içine girdim,o arkadaşıma sorsanız bu adam hala beni seviyormuş

Arkadaşın ya düşmanın ya da süzme salak. Yeşilçam da falan yaşıyor. 😂 Evlenip boşanmış kadınlar da zerre tecrübe yok. Çok keklenirsiniz böyle siz ilişki çok iğrenç başlamış yatmakla hiçbir erkeği aşık edemezsiniz öyle kolay kolay. Hele size beden olarak bakan birine.

Eklentiler

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    24,7 KB · Görüntüleme: 27
Niye böyle ilk anda rezili çıkmış bu ilişki ...hayır ben ahlak yonunden bakmıyorum ....ruhsal olarak iğrenç yahu....sevdiğin tanımaya cabaladigin zaman anı biriktirdiğin biri değilki....koca tabela aşmış boynuna dedim bu diye.....bunun neyine hayal kurup bağlanıp zorladiniz niye duygusal olarak bu kadar bağlanma güdüsü var yanlışa.....önce bunu çözün ....sevginin olduğu yerde olması doğal olan kendiliğinden olan bu dürtü ...sevginin olmadığı her yerde basittir.....sevgisiz olanı kabul eden iki kişiye lafım yok oda olabilir ....ama sizin anlattiginizda ya bağlanırsa beni severse amacıyla bir şeyi yapmak zorunda hissetmek var ....bunu yapmayın kimse için kendinize siz istersiniz o ayrı mevzu ....ama bu konuda olmaz unutun şu çapsızi

X