Sizce niyeti ne

Bu grup arkadasi ile eşinin arası iyi midir? Aslında dertleşme bahanesiyle yaklaşıp yavaş yavaş boşanma konusunda fikrinizi değiştirmeye veya ağzımızı aramaya çalışıyor olabilir mi?

Göz göre göre daha boşanma aşamasına bile gelmemiş bir kadına yürümesi garip olur. Gerçi bunlar zaten garip yaratıklar, bilemedim.

Her türlü mesafe koyun aranıza, grup harici gorusmeyin bence.

Selam herkese yıllardır takip ediyorum siteyi ama uye olmamıştım. Kısaca anlatayım kendimi 13 yıldır evliydim boşanma kararı aldık ama henüz davayı açmadık.
Fikrinizi merak ettiğim konu şu bizler kadın erkek karışık arkadaş grubuyla takılıyoruz ortak grubumuz var hepsi evlenmiş boşanmış aynı kaderleri yaşamış insanlarız. Gruptan bir arkadaşım sürekli bana özelden yazıyor günlük ne yaptığımı merak ediyor destek gösteriyor bu süreçleri yaşayan biri olarak. Geçen akşam kahve içelim dedik şarap içmeyle ayrıldık. Acaba adamın herhangi bir niyeti olabilir mi ?
Yanlış anlayarak arkadaşlığımızı bozmak da istemiyorum. Butun teklifleri yapan o bu arada. Kahve de iş konuşacaktık aslında ticari ilişkimiz de var kendisiyle. Biraz karışık oldu kusura bakmayın kızlar yorumlarınızı bekliyorum
Kahveden şaraba ne ara geçiş yaptınız.Siz ayrı yaşasanizda , hâlâ evlisiniz.derdinizle dertlenen o ulvi insan eşinizin arkadaşı değil mi?
Mesafe iyidir,kadın erkek farketmez ortadaki sınırı kaldırırsanız aranızda her şey yaşanır.
Akıllı ve gözü açık olmazsanız bu manipülatif oyunlara çok çabuk gelirsiniz......

Selam herkese yıllardır takip ediyorum siteyi ama uye olmamıştım. Kısaca anlatayım kendimi 13 yıldır evliydim boşanma kararı aldık ama henüz davayı açmadık.
Fikrinizi merak ettiğim konu şu bizler kadın erkek karışık arkadaş grubuyla takılıyoruz ortak grubumuz var hepsi evlenmiş boşanmış aynı kaderleri yaşamış insanlarız. Gruptan bir arkadaşım sürekli bana özelden yazıyor günlük ne yaptığımı merak ediyor destek gösteriyor bu süreçleri yaşayan biri olarak. Geçen akşam kahve içelim dedik şarap içmeyle ayrıldık. Acaba adamın herhangi bir niyeti olabilir mi ?
Yanlış anlayarak arkadaşlığımızı bozmak da istemiyorum. Butun teklifleri yapan o bu arada. Kahve de iş konuşacaktık aslında ticari ilişkimiz de var kendisiyle. Biraz karışık oldu kusura bakmayın kızlar yorumlarınızı bekliyorum
İma da bulundu mu ? Kahvenin sonu şarapla bitti de nasıl şaraba geçildi ? Şarap içerken sana bir şeyler mi dedi ? Bunca zamandır gözüne batmayan ne oldu ?

Yanıtınız için teşekkür ederim.
En çok takıldığım da bu aslında eskiden öyle değildi mesafeliydi, diyorum ki boşanma sürecinde destek olmak istiyor. Bu sefer özelden yazmak ve diğer arkadaşlarıma bizim görüştüğümüzü söylememiş. Yanlış düşünmek de asla istemiyorum.
Yanlış düşünmek de istemiyorum dediğiniz şey var ya, heh işte niyeti tam olarak o 😅

Ben böyle evli insanların(ya da boşanma aşamasında olan ) ortak kızlı erkekli grupları olup akşam dışarlarda takılmalarını sağlıklı bulmuyorum ve anlamıyorum madem toplu takılabiliyorsunuz evlenmeyin 😁 adamın niyetini tam bilemeyiz de siz boşanma sürecinde kimseyle içli dışlı olmayın ne malum eşinizin yaptırmadığı ? Hala evlisiniz çünkü .

Niyeti sizinle flört.Bence şu an için uzak durun fiilen bitsede resmiyette evlisiniz.Tabi bu benim kişisel fikrim

Kahveden şaraba ne ara geçiş yaptınız.Siz ayrı yaşasanizda , hâlâ evlisiniz.derdinizle dertlenen o ulvi insan eşinizin arkadaşı değil mi?
Mesafe iyidir,kadın erkek farketmez ortadaki sınırı kaldırırsanız aranızda her şey yaşanır.
Akıllı ve gözü açık olmazsanız bu manipülatif oyunlara çok çabuk gelirsiniz......
Hiçbir imada bulunmadı aslında akşam iş çıkış yemeğe karar verdik orda da bulununca aldık tamamen spontane oldu

X