Son görücü vakam🤦🏻‍♀️, iç dökme

Çok teşekkür ederim güzel duanız için. Kendimi çok kötü hissettim enerji falan kalmadı zaten. Rabbim güzelliklere çıkarsın sonunu 🌼
Ya hiç üzülmeyin, bence densizlik etmiş. Baştan zaten beğenmişsin daha neden tekrar fotoğraf istemiş anlayamadım. En azından bir kere görüşebilirdi. Boydan fotoğraflar sıkıntı olabiliyor. Madem görseydi de öyle karar verseydi.

Boşverin vardır bir hayır. Daha sonrasında biteceğini şimdiden bitmiş daha güzel birkaç güne unutursunuz🌸

35 yaşında bekar öğretmenim. Arkadaş, yakın çevrenin önerisiyle tanıştığım kişiler oldu ama bu görüşmeler birer kahve içimi olarak kaldı hep. Son olayda bir tanıdık 40 yaşında bir beyefendiden bahsetti. Aynı şehirde değiliz önce bir süre telefonla görüşür eğer uygun görürse iki taraf da yüz yüze görüşme gerçekleşir dedim. Aracı olan kişiden fotoğraf istedik onlar da fotoğraf istediler sonrasında telefon numaraları verildi. Mesajla görüşmeye başladık. Gayet güzel sohbet ettik bütün bir gece. Ertesi sabah uyanacağım saatte günaydın mesajı gönderdi gün içinde yine mesajlar devam etti sohbet akıp gidiyordu ta ki bir boydan fotoğrafımı isteyinceye kadar. Fotoğrafı gönderdikten sonra 2 saat kadar herhangi bir yanıt gelmedi. 2 saat sonra da kıymetli vaktinizi aldım teşekkürler mesajı aldım. 🤣🤣🤣 Olaya hâlâ bir mana verebilmiş değilim. Evet öyle woow güzellikte biri değilim ama önceden fotoğraf gördü zaten aşırı kısa da değilim. Manasız bir durum oldu.
Ne kadar m.l insanalr varya gerçekten insanı dleirtirler. Çok ayıp yaptıgı benzer bir durumu bende yaşadım küçüktüm çok lisedeydim o gotoğraf olayı çok kötü sonra beni gördü beğendi etti başka bir şekilde. Benden geçmişti artık. Hemen fotograf istemek ne birde

Şimdi 40 kusur yaşındayım ama ortaokulda çok beğendiğim bir çocuk vardı arkadaşım gitmis söylemiş o da 'o gotten bacağa soyle benden uzak dursun' demis bu arada o şekilde bir durumum yok ayı yani. Travma oldu bende sonra ölmüş cocuk geçenlerde arkadaşım soyledi:) bosverin ayilarla isiniz olmasin

X