Erkek İnfertilitesi Spermiogram sonucu

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Melis3434

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2020
72
10
33
Arkadaslar hepinize sağlık sıhhat diliyorum esimin degerleri bu şekilde doktorumuz impryl verdi 1 hafta önce ayrica arginin bal polen ginseng karışımlı urun aldik son olarakta soguk pres keciboynuzu pekmezi aldik 1 haftadır kullanıyoruz lakin aklıma takılan sey su içeriği en zengin olan takviye promotil men icinde yok yok neden bunu tavsiye etmedi acaba impryl yerine promotil mi alsak 1 sonraki ay lütfen impryl veya promotil men kullanan varmi yardim etsin

Eklentiler

• 20201121_103925.jpg
    20201121_103925.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 93
Arkadaslar lütfen tecrübelerinizi esirgemeyin birbirimize yardimci olalim selametle kalin

İleri hareket için vermiştir o tarz ilaçların içerikleri hemen hemen aynı vitamin işte ama hareketliliğe iyi hepsi kullanın kesinlikle

Arkadaslar hepinize sağlık sıhhat diliyorum esimin degerleri bu şekilde doktorumuz impryl verdi 1 hafta önce ayrica arginin bal polen ginseng karışımlı urun aldik son olarakta soguk pres keciboynuzu pekmezi aldik 1 haftadır kullanıyoruz lakin aklıma takılan sey su içeriği en zengin olan takviye promotil men icinde yok yok neden bunu tavsiye etmedi acaba impryl yerine promotil mi alsak 1 sonraki ay lütfen impryl veya promotil men kullanan varmi yardim etsin
Öncelikle geçmiş olsun sıvılaşma süreci uzun referansı 60 dk vermişler ama benim eşiminde 60 dk civarındaydı sıvılaşması ve dr uzun olduğunu düşünerek balgam sökücü bi ilaç vermişti 15-20 dkya düştü süre sıvılaşmanın kısa sürede olması hızıda artırabilir. Bu değerlerle doğal yoldan gebe kalabilirsiniz. Ama bence biraz takviye alırsanız değerleri daha da yükselir. Progeny m ve nac 900 kullanmıştı eşim üç ay ve değerinde artış oldu tavsiye ederim ☺️ ayrıca doğal yoldan gebelik düşünüyorsanız sıvılaşma olup spermin lerlemesi için 55 dk kadar yatmanız gerekebilir 🙄

Öncelikle geçmiş olsun sıvılaşma süreci uzun referansı 60 dk vermişler ama benim eşiminde 60 dk civarındaydı sıvılaşması ve dr uzun olduğunu düşünerek balgam sökücü bi ilaç vermişti 15-20 dkya düştü süre sıvılaşmanın kısa sürede olması hızıda artırabilir. Bu değerlerle doğal yoldan gebe kalabilirsiniz. Ama bence biraz takviye alırsanız değerleri daha da yükselir. Progeny m ve nac 900 kullanmıştı eşim üç ay ve değerinde artış oldu tavsiye ederim ☺️ ayrıca doğal yoldan gebelik düşünüyorsanız sıvılaşma olup spermin lerlemesi için 55 dk kadar yatmanız gerekebilir 🙄
Likefaksiyon ile spermin yumurtaya ulaşması arasında bir bağ olduğunu hiç duymamıştim doktorumuza hemen danışayım çok teşekkür ederim canım o ilacın ismi neydi rica etsem ozelden yazma imkanin varmi balgam sökücünün

Likefaksiyon ile spermin yumurtaya ulaşması arasında bir bağ olduğunu hiç duymamıştim doktorumuza hemen danışayım çok teşekkür ederim canım o ilacın ismi neydi rica etsem ozelden yazma imkanin varmi balgam sökücünün
Nac 900 reçetesiz de satılan bi ilaç yine de drunuza danışarak kullanın tabii

Hareket 50den 70 çıktı ama bizim sıkıntımız sayıydı onda bi işe yaramadı keçi boynuzu suyu iyi geldi ama öyle bi şey ki ilaçları bırak yine düşüyo zamam kaybettik biz o açıdan
Canim son sorum kusura bakma lütfen sayı ml de 12 milyon muydu yoksa total mi 12 milyon du

Merhaba benim esimin de likefaksiyon yani sivilasma suresi 55 dk cikti semen viskozitesi de anormal cikmisti sanirim bunlar sivilasma ile baglantili dolayisiyla hareketliligi etkiliyor diye biliyorum doktora nac tableti sordum ise yarar mi diye siz su an ona takilmayin dedi morfoloji %1 ileri hareket %22 takviye ilaclar verdi proxymen bir de omega3 iceren ikimizin kullanabilecegi bir ilac verdi evet sorun sadece hiz degil farkindayim ama doktorun bunu da dikkate almasi gerekmez miydi normalde 30 dk olan sivilasma bizim 55 dk ayrica viskozite anormal. Ben esime nac tablet aldim yine de bunlarin yaninda ek olarak almasi icin bir sorun olur mu bilmiyorum ama sivilasma suresinin dusuk olmasi da onemli. Doktor su an morfoloji ve sayi icin ilac verdi anladigim kadariyla ama benim bu semen sivilasmasi konusu kafama takildi bu cozulmeden nasil hizlanacak ki diyorum kendi kendime hakli olarak o yuzden nac aldik eczaneden recetesiz sizin deneyimleriniz neler

X