Erkek İnfertilitesi Spermiyogram testi düzen lab yardım

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

cibilicibilisaksak06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2015
1.232
1.072
35
Kızlar ankarada düzen lab ta eşim spermiyogram testi verdi ben sok oldum hicbir zaman böyle bir test sonucu görmedim sonuçlar hiç olmadığı kadar yüksek... sizce lab tan kaynaklı midir orda test veren birileri yorum yaparsa memnun olurum

Kızlar ankarada düzen lab ta eşim spermiyogram testi verdi ben sok oldum hicbir zaman böyle bir test sonucu görmedim sonuçlar hiç olmadığı kadar yüksek... sizce lab tan kaynaklı midir orda test veren birileri yorum yaparsa memnun olurum
şahsen bizim de genelde düzende iyi sonuçlar çıkmıştı.devletde aşılama için sperm yıkama testi yaptırdık.düşük ççıkmıştı.bizde şüphelenmedik değil aman piyasının en iyi labı düzen ve kaan aydos da tedavideyken düzende yaptırıyordu hastalarının tahlillerini.

C cibilicibilisaksak06 merhaba, benim esimin de ayni sekilde duzen de yuksek cikti senin yazini okuyunca supheye dustuk. Uzerinden de uzun zaman gecmis ama ne yaptin? Sonrasinda baska bir yere daha yaptirmismiydin?

X