Süsen güzellik salonuna gidenler

Ben yıllar önce gitmiştim canım çene altı tüyleri için.Agdayla sapsarı tüylerimi ala ala bildiğin sakala cevirmistim bütün boynuma yayılmıştı.Susen hanım yapmıştı epilasyonumu tertemiz olmuştum hicbisey kalmamıştı.Duzenli devam etmiştim tüylerim o kadar sert ve yoğundu ki ilk 6 aydı sanırım 15 günde bir gidiodum.Sonra ayda 1 e düşmüştü.Tavsiyem randevunu Süsen hanımdan alman ben hep kendisiyle devam etmiştim çok memnun kalmıştım.

Ben yıllar önce gitmiştim canım çene altı tüyleri için.Agdayla sapsarı tüylerimi ala ala bildiğin sakala cevirmistim bütün boynuma yayılmıştı.Susen hanım yapmıştı epilasyonumu tertemiz olmuştum hicbisey kalmamıştı.Duzenli devam etmiştim tüylerim o kadar sert ve yoğundu ki ilk 6 aydı sanırım 15 günde bir gidiodum.Sonra ayda 1 e düşmüştü.Tavsiyem randevunu Süsen hanımdan alman ben hep kendisiyle devam etmiştim çok memnun kalmıştım.
Evt teşekkür ederim aldım randevu 31 ekime görüşme yaptım aklıma takıldı işte memnun olmayanlar varmış iz kalır diye korkuyorum

Süsen hn.ın tel no.sunu rica edebilir miyim.?..

Seans olarak hesaplamadık çünkü yaptıkça göze batan diğer yerlerde çıkıyor , çok derin ve incelere girilmezse gerçekten öncesinde hiç ellenmeyen tüyler çok çabuk sonuç veriyor. 3 seans aslında bu tam tur olarak düşünülebilir, 1 seansta hepsi gelmiyor. Cilt kızardığı için inceler pek görünmüyor, ama tek alışta bile ciddi azalma oluyor. Ben birçok bölgeme yaptırdım Süsen Hanım ın işinden çok memnunum.

X