Tefal ingenio

Bende henuz cok birsey alamadim yeni eve tasinmama 1.5 yil var ama yavas yavas begendiklerimi aliyorum. Yemek takimi ne aldin acaba?

Aslinda uzaga gideceksen en iyisi kesinlikle cok mantikli
Yemek takımını 12 kişilik aryıldız aldım. İçinde özellikle gereksiz parça olanlardan kaçtım çorba tenceresi gibi olan takımlardan :)

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-04-29 at 11.49.48.jpeg
    WhatsApp Image 2024-04-29 at 11.49.48.jpeg
    64,2 KB · Görüntüleme: 9
Yemek takımını 12 kişilik aryıldız aldım. İçinde özellikle gereksiz parça olanlardan kaçtım çorba tenceresi gibi olan takımlardan :)
Streamline olanlari bende begeniyorum. Peki ckb takimi da gold mu? Ben platin aldim simdi goldlara yaklasasim gelmiyor 🙈

Evet gold almıstım en basta o neden yemek takımını da gold tercih ettim. Ama bence rengin cok önemi yok hangisini begeniyorsanız onu tercih edin ☺️
Yakismaz ayrik durur gibi geliyor yinede platin bakayim takimlara. Bu arada streamline modelleri bulasik makinesine guzel yerlesir mi diger sorunum da o. Bende o buyuk corba kaselerinden nefret ediyorum onceden vardi bi kere kullandim gayet gereksiz bi esya

Yakismaz ayrik durur gibi geliyor yinede platin bakayim takimlara. Bu arada streamline modelleri bulasik makinesine guzel yerlesir mi diger sorunum da o. Bende o buyuk corba kaselerinden nefret ediyorum onceden vardi bi kere kullandim gayet gereksiz bi esya
Ben yukardaki modeli alacagım zaman cok bakmıstım hepsinin icinde corba tenceresi vs vardı. Benim tercih etmemin sebebi fazla parca olmaması, sade ve şık durması ve hassas ayarda bulaşık makinesinde yıkanabilmesiydi. Umarım sizde istediginiz gibi bir ürün bulursunuz ☺️

Ben yukardaki modeli alacagım zaman cok bakmıstım hepsinin icinde corba tenceresi vs vardı. Benim tercih etmemin sebebi fazla parca olmaması, sade ve şık durması ve hassas ayarda bulaşık makinesinde yıkanabilmesiydi. Umarım sizde istediginiz gibi bir ürün bulursunuz ☺️
Tesekkurler ilgin icin. Bende bu ay alacagim artik kismette ne varsa 🙂

X