Doğuma Hazırlık Tekrarlayan düşük genetik test

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Sibellla333

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2022
14
6
24
Merhaba hanımlar benim 3tane düşüğüm var yaşım 22
Henüz 1 senelik evliyim gebe kalıyorum kalbini dinleyemeden kanamayla düşüyor en fazla 6-7haftalik duruyor kanamam başlıyor .
doktor genetik test rahîm filmi istedi ama ben araştırma hastanesine gidicem özelde çok pahalı kanamam var kanamanın durmasını yada adet olduktan sonra mi gitmeliyim?ve eşimle birlikte gitsek aynı gün yaparlar mı?

Trombofili paneli de bakıyorlar ve henüz gebelik hormonları etkin olduğu için farklı çıkabilir sonuçlar. Benim doktorum üç ay sonra gidin demişti bu şekilde uyarıp.
Ben kadın doğuma ve genetige gitmiştim aynı gün.kadin dogumcu tahlillerin 3 ay sonra yapmak gerektiğini söyledi ama genetikci p gun yaptı eşimden ve benden kan aldilar

Bakalım bana 40 gün bekle dedi kadın doğumcu ama kontrole gitmişken şansımı deniyeceğim insan sabırsız oluyor merak ediyor benim kuzenimde iki düşük yaptı ondanda kan pıhtılaşmasına bağlı düşük oluyormuş bende ondan şüpheleniyorum bakalım yazarım buraya 🥺

Bakalım bana 40 gün bekle dedi kadın doğumcu ama kontrole gitmişken şansımı deniyeceğim insan sabırsız oluyor merak ediyor benim kuzenimde iki düşük yaptı ondanda kan pıhtılaşmasına bağlı düşük oluyormuş bende ondan şüpheleniyorum bakalım yazarım buraya 🥺
Benim de iki düşük var, pıhtılaşma çıktı. Rabbim hayırlısını versin hakkımızda.

Haklisiniz annem babam hatta ebem dedem bile akraba hatta ailede nerdeyse herkes akraba evliliği kuzen yani, onlarda bisey cikmadi şükür
Ama yine de ben ve eşim akraba olmamiza karşın tasiyicilik paneli yaptirdik. Akrabalarda taşıyıcıligin denk gelme olasiligi daha fazla.
Örneğin sma taşıyıcıligi baktirabilirsiniz.

Ama yine de ben ve eşim akraba olmamiza karşın tasiyicilik paneli yaptirdik. Akrabalarda taşıyıcıligin denk gelme olasiligi daha fazla.
Örneğin sma taşıyıcıligi baktirabilirsiniz.
Buna nerde baktirabiliriz ben mi esim mi yoksa ikimiz birden mi baktircaz ,bide Allah korusun böyle bisey varsa nasil bebek sahibi olabiliriz tup bebekle mi

Buna nerde baktirabiliriz ben mi esim mi yoksa ikimiz birden mi baktircaz ,bide Allah korusun böyle bisey varsa nasil bebek sahibi olabiliriz tup bebekle mi
Sma testi saglik ocaklarinda bakiliyor ücretsiz.
Biz ozel bir labda baktirdik, imkanimiz vardi. Bizde ortak bir sey cikmadi. Üniversite hastanelerinde de bakıldığında duydum ama nasil yapilir bilmiyorum. Genelde once bir kisiye bakiyorlar sonrasinda onda olan seylere bakiyorlar. Eger iki tarafta da ayni hastaligin tasiyiciligi var ise genetikli tup bebege yonlendiriyorlar.

Sma testi saglik ocaklarinda bakiliyor ücretsiz.
Biz ozel bir labda baktirdik, imkanimiz vardi. Bizde ortak bir sey cikmadi. Üniversite hastanelerinde de bakıldığında duydum ama nasil yapilir bilmiyorum. Genelde once bir kisiye bakiyorlar sonrasinda onda olan seylere bakiyorlar. Eger iki tarafta da ayni hastaligin tasiyiciligi var ise genetikli tup bebege yonlendiriyorlar.
Once ben gideyim o zaman sağlık ocagina, esim isten kalamiyo, bende bisey cikmazsa esimin yinede sma testi vermesi gerekir mi

Merhaba bende iki gün önce üçüncü düşüğümü yaptım. Özel hastanede birçok genetik test yapıldı "herhangi bi sorun yok, embriyo sağlıksız olduğu için düşmüştür" dendi ama ben buna inanmıyorum, üç düşük aynı sebeple olamaz daha kalp atışı vs,oluşmadan aynı haftalarda düşüyorlar. Umarım devlet hastanesi baştan savmaz Zeynep Kamile gitmeyi düşünüyorum. Düzgün bi dr bulmak o kadar zor ki, hepsi ezbere konuşuyor..

Merhaba hanımlar benim 3tane düşüğüm var yaşım 22
Henüz 1 senelik evliyim gebe kalıyorum kalbini dinleyemeden kanamayla düşüyor en fazla 6-7haftalik duruyor kanamam başlıyor .
doktor genetik test rahîm filmi istedi ama ben araştırma hastanesine gidicem özelde çok pahalı kanamam var kanamanın durmasını yada adet olduktan sonra mi gitmeliyim?ve eşimle birlikte gitsek aynı gün yaparlar mı?
Merhaba bir cozum buldunuz mu

X