Test negatif ama adetim 6 gün gecikti

saliha4242

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2024
2
1
33
Merhabalar bayanlar. Adetim 6 gün gecikti. Normalde hep düzenli olurum. Geçen ay da sadece 4 gün geldi. Bu ay da bu şekilde oldu neredeyse boynuma kadar vuran sırt ve bel ağrım var ama olmadım bugün test yaptım negatif çıktı. Korunmuyoruz ama normal yolla olması mümkün değil dedi doktorlar. Tıp bebek düşünüyoruz yazın. Gecikme olup testte negatif çıkıp kanda pozitif gören var mı acaba

Merhabalar bayanlar. Adetim 6 gün gecikti. Normalde hep düzenli olurum. Geçen ay da sadece 4 gün geldi. Bu ay da bu şekilde oldu neredeyse boynuma kadar vuran sırt ve bel ağrım var ama olmadım bugün test yaptım negatif çıktı. Korunmuyoruz ama normal yolla olması mümkün değil dedi doktorlar. Tıp bebek düşünüyoruz yazın. Gecikme olup testte negatif çıkıp kanda pozitif gören var mı acaba
6 gün gecikmede silikte olsa testte gözükürdu bence geç döllenme de olsa. Sanırım negatif, siz yine de kan testi verin sonuç kesinleşsin. Hakkınızda hayırlısı olsun 🌼

Adetim takvime göre 18 i başlaması gerekirken nişanda hala olamadım test yaptım dün çıkmadı martın 22 simde oldum en son hamilelik testte çıkmadı bilemedim neden olduğunu geçen haftalarda adet olucakmış gibi ağrım vardı ama artık o da yok sizce neden olabilir

X