Aşılama Trakya bölgesinde onerebileceginiz hastaneler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Trakya deyince çok geniş kapsamlı olmuş. Ben Çerkezköy'de bi doktor söylerim, ona eşdeğer bir doktoru Edirne'de de bulursunuz. Araştırma hastanesi Edirne'de fakülte hastanesi var ama infertilite bölümü var mıdır, varsa nasıldır bilmiyorum. Biraz daha daraltırsanız yardımcı olan çıkacaktır

• Muhteşem
Reactions: Jou
Trakya deyince çok geniş kapsamlı olmuş. Ben Çerkezköy'de bi doktor söylerim, ona eşdeğer bir doktoru Edirne'de de bulursunuz. Araştırma hastanesi Edirne'de fakülte hastanesi var ama infertilite bölümü var mıdır, varsa nasıldır bilmiyorum. Biraz daha daraltırsanız yardımcı olan çıkacaktır
Kiz cerkezkoylumusun nasil biliyosun buralari🤣🤣

Aşılama için onerebileceginiz araştırma hastanesi iyi doktor var ki acaba?
Ben bile burda cekrszkoyde asilama hersey tedavi gordum hicbiise yaramadi cerkezkoyde iyi doktor varsa ben bilmiyorumdur heralde yanii

Kiz cerkezkoylumusun nasil biliyosun buralari🤣🤣

Ben bile burda cekrszkoyde asilama hersey tedavi gordum hicbiise yaramadi cerkezkoyde iyi doktor varsa ben bilmiyorumdur heralde yanii
Saraylıyım. Aşılama zaten başarı oranı düşük bi yöntem en iyi doktoru tedavi öncesi bulmak lazım. Benim doktorum da çerkezköyde gayet memnunum kendisinden hatta tüp bebek tedavimi de o yapmisti

• Beğen
Duydumm gitmistim ona bi kasik agrisiyla bana nurdan tombalak yapti asilama beceremedi levent bey tüp bebek konusunda maslakta biriyle anlasmali diye duymustum adiniza sevindimm allah kucaginiza almayi nasip etsin insaallahh🙏🙏 bunu senle bi ara konusmustuk galiba😊😊
Ay nurdan hanım hakkında çok fazla şikayet var hastane içinde de sebebini anladım açıkçası biraz gözlemleyince. Neyse bir şey demicem🤣 ilke hanım var onun da hastası çok baya övüyorlar.
Konumuşuzdur doğrudur. Aşılama tutmadı ama tüp bebekte ikiz tuttu mesela benim. Bi de bu süreçte öğrendiğim şey belli bi yönteme saplanıp kalmamak. Maddi imkanlar dahilinde bir adım ileri taşıyınca kafa olarak da rahatliyorsun.

• Beğen
Ay nurdan hanım hakkında çok fazla şikayet var hastane içinde de sebebini anladım açıkçası biraz gözlemleyince. Neyse bir şey demicem🤣 ilke hanım var onun da hastası çok baya övüyorlar.
Konumuşuzdur doğrudur. Aşılama tutmadı ama tüp bebekte ikiz tuttu mesela benim. Bi de bu süreçte öğrendiğim şey belli bi yönteme saplanıp kalmamak. Maddi imkanlar dahilinde bir adım ileri taşıyınca kafa olarak da rahatliyorsun.
Evettt ilkede iyi cok iyiymiste ben ilk randevum o olcakti randevusu cok doluydu onunda gectim nurdana olan oldu😀 istanbula bi doktorum var ona gidiyorum ailemde orda herkes yanimda olur diye orda yaptiricam burda kimse yok gelen olamaz kolay kolay arabalari yok kimsenin

Nosking Nosking zaten 5 6 ay oldu gitmeyelii belki daha fazla umurumda degill cogu ksiilerdenn duydugumuzda memnundu oyuzden ona gectim ilk ilkeydi cok doluydu firsatim yoktu bekleyemedim nurdana gecti ama olsun yasayacagimiz vardii 🤷‍♀️🤷‍♀️ normal yolla hamile.kalirsam ilke ye giderim kesinlikle

X