Tuvalet Eğitimi Tuvalet Eğitiminde büyük tuvalet sorunu

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

gkcipk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2022
2
0
30
Herkese merhaba kızlar, kızım 2,5 yaşında 3 gündür tuvalet eğitimindeyiz çiş sorunumuz gün geçtikçe iyiye gidiyor, fakat büyük tuvaletini yapmıyor. Önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum 🌸

Merhaba benim kızın da 2.5 yaşında geçen ay ben de tuvalet eğitimi vermeye çalıştım ama tam bir hafta kakasını yapmadı tuttu ben de artık acıdım haline bez bağladım o gün kakasını yaptı . Hazır olmadığını düşündüm ve ben bıraktım tuvalet eğitimini. Biraz zaman geçsin tekrar deneyeceğim bence sizinki de hazır olmayabilir şu an birkaç gün daha yapmazsa bez bağlayın derim

Merhaba benim kızın da 2.5 yaşında geçen ay ben de tuvalet eğitimi vermeye çalıştım ama tam bir hafta kakasını yapmadı tuttu ben de artık acıdım haline bez bağladım o gün kakasını yaptı . Hazır olmadığını düşündüm ve ben bıraktım tuvalet eğitimini. Biraz zaman geçsin tekrar deneyeceğim bence sizinki de hazır olmayabilir şu an birkaç gün daha yapmazsa bez bağlayın derim
Merhabalar, bende hazır olmadığını düşündüm 4. gün tam vazgeçmek üzereyken akşam tuvaletini yaparken önüne oturdum ve saçlarımla oynadı ve yaparsan ödül var gibi şeylerle motive etmeye çalıştım ve başardık 🤗 umarım sizde hazır olduğu zamanda bu dönemi sıkıntısız atlatırsınız 🌸🤗

X