Tuvalet Eğitimi tuvalete alıştıktan sonra altına yapmaya başlayan çocuk anneleri hadi gelin paylaşalm

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.
Ya rahatladim desem kirilir mıydınız? Bir tek biz boyleyiz saniyordum Delirmek uzereyim saat birden beri tam 5 defa altimiza yaptik asla soylemiyoruz sürekli cis var mi yok cis var mi yok camasirlarimiz kurumadan bitiyor dün psikiyatra gittik su süper dadi da vardi ya ödül tablolari

Ayni sorun nende de var. 3 aydır sorunsuz tuvalete giden oğlum bir haftadır vis deyip altına yapıyor. 2.5 yaşında oğlum. İlgisiz mi davranı yim yoksa sürekli çişin var mi diye soruyum bilemedim. Sorunu çözebilen varmı

merhaba benim gibi dertli olan anneler efe 2buçuk yaşında 2yaşına girmeden başladık tuvalet eğitimine kendi çok meraklkıydı başardı da sadece geceleri bağlıyoruz tuvalete tamamen alıştı hiç altına yapmadı diyemem herçocuk gibi efe de arada yaptı ve 2 haftadır sanki özellikle yapıyor konuşmak istemiyor bununla ilgili lafı çeviriyo dikkatimi dağıtmaya çalışıyo her istediği oluyo mutlu bir çocuk bi gerginlik bastı onu sinirli oynarken bağırıyo babayı çok özlüyo sürekli çamaşır yıkamaktan asmaktan ve kurutamamaktan bana geldiler artık nolur aranızdan sesimi duyup ta bizdede öyle diyeniniz var mı uzmanlar 4 yaşına kadar normal tuvalet eğitimi uzun süreç diyor ama efe özellikle yapıyo bazen pipisinin ucu kızarık oluyo kaçırıyo üşütüyo galiba giydiriyorum üşümesin diyedikkat ediyorum ama çocuk işte yerlerde oynarken üşütüyo galiba bide tv çok izliyo acaba dikkat yetersizliği denilen şeymi başladı altına yapınca rahatsız olurdu anne çıkar diye ağlardı nerdeyse ben görmesem hiçsöylemiyor tuvaletin var mı deyince bağırıyor yok diyo 5 dk sonra yapıyo ne zormuş çok kolay diyodum ama zorlaştı kızlar
Merhaba merak ettim çocuğunuz otizmlimiydi önce ki konuşmalarınızdan gördüm sizi benim de oğlum aynı sizin çocuğunuz gibi davranıyordu

X