Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arkadaşlar selam. Ben psikoloğa gidiyorum vajinismus için. 6. Seansıma gittim bugün parmak egzersizi uygulamayı gösterdi hocam maket üzerinde. Önünüzdeki haftaya bir dahaki seansa gidecegim. Ama şöyle bir sorun var ben dün regl oldum😁 Parmak egzersizine odaklandığım için söylemeyi unuttum. Sizce egzersize tam bitincemi başlayayım son günler azalma olduğunda başlasam sorun olurmu?
Bu arada regl iken egzersiz yapma canım.Tamamen bitince yapmalısın

Kızlarrr sanırım bende bu durumu biraz yenmiş olabilirim 😅😅 ilişkiyi tam anlamıyla yaşadık. Denemekten vazgeçmeyin. Umudunuzu asla kaybetmeyin. Ben henüz tam olarak alışamadım ama bunu da yeneceğime inanıyorum🥰
Ben asla yapamaz diyenlerdenim. Lütfen ertelemeyin üzerine gidin korkularınızın. Burdan bana destek olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum♥️ Aynı zamanda hayatımda tanıdığım en iyi kalpli, en sevimli ve alanında uzman olan Nazife hocama da çok teşekkür ediyorum. O olmasa asla başaramaz, cesaret dahi edemezdim. Ama siz edin😊
Burada çok tecrübeli arkadaşlarımız var onları dinleyin ve egzersizleri yapmaya başlayın. Hepinizi yürekten kucaklıyorum lütfen bunun geçici bir süreç olduğunu bilin ve kendinizi yıpratmayın🦋

Kızlarrr sanırım bende bu durumu biraz yenmiş olabilirim 😅😅 ilişkiyi tam anlamıyla yaşadık. Denemekten vazgeçmeyin. Umudunuzu asla kaybetmeyin. Ben henüz tam olarak alışamadım ama bunu da yeneceğime inanıyorum🥰
Ben asla yapamaz diyenlerdenim. Lütfen ertelemeyin üzerine gidin korkularınızın. Burdan bana destek olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum♥️ Aynı zamanda hayatımda tanıdığım en iyi kalpli, en sevimli ve alanında uzman olan Nazife hocama da çok teşekkür ediyorum. O olmasa asla başaramaz, cesaret dahi edemezdim. Ama siz edin😊
Burada çok tecrübeli arkadaşlarımız var onları dinleyin ve egzersizleri yapmaya başlayın. Hepinizi yürekten kucaklıyorum lütfen bunun geçici bir süreç olduğunu bilin ve kendinizi yıpratmayın🦋
❤️🙏

Çok sevindim canım darısı bana🍀 doktor yardımıyla mı yendin yoksa buradaki arkadaşların sayesinde mi 😍

Kızlar bişey sorucam bizim ilişki oluyor artık çok şükür ama ilk olduğunda değil de 3.kez olduğunda kanama oldu kastigimdan olmuş olabilir mi
Benimde 2 ve 3.ilişkide peçeteye gelecek şekilde olmuştu canım normal ilk zamanlar kasıyoruz ister istemez ☺ devam ederse ve çok olursa doktora danışmayı ihmal etme ❤

X