Menopoz Yaklaşık 3 aydır çocuk için tedavi görüyorum

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Merhaba bugra buyrukcuya malesef ben de aylarca gittim.tamamrn bosa zaman ve para kaybi oldu benim icin
50 binin uzerinde para harcadik verilen takviye ilaclar,uygulanan islemler vs.instagramda gorulenle,yasanan cok farkli.Allah kimseyi caresiz birakmasin ki dusmeyelim boyle yerlere

Merhaba bugra buyrukcuya malesef ben de aylarca gittim.tamamrn bosa zaman ve para kaybi oldu benim icin
50 binin uzerinde para harcadik verilen takviye ilaclar,uygulanan islemler vs.instagramda gorulenle,yasanan cok farkli.Allah kimseyi caresiz birakmasin ki dusmeyelim boyle yerlere
Allh yardımcımız olsun...sağol cevabın icin

Aaaa o kadar gidiyor mu ? Bizde başladık tüp bebek tedavisindeyiz ilk deneme başarısız olunca buğra hocayı buldm

Eşim azospermi denize düşen yılana sarılır misali bizde deneyelim.dedik Buğra buyrukcu yu.... kesinlikle fıs...Allah bildiği gibi yapsın onları.okadar ilaç akupunktur ozon bir işe yaramadi .yaramadigi gibi maddi kaybimiz aşırı.ve birde safra kesesi taş doldu eşimin....Allah ıslah etsin .Sadece çalışanlardan iki hemşire hanımlar iyi.onun dışındakiler fıs

X