Bebek Beslenmesi yardım...

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

elen17

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
34
0
Slm arkadaslar...3 aylık oglum şapur şupur ellerini emmeye başladı...yalancı memesi var ama son günlerde onu atıyor direk ellerine saldırıyor...Normal mi sizce de?Ya da yapabilecegim bir sey var mı?Çok muallakta kaldım...Ama birde öyle keyifle emiyor ki ellerini koparsınız gülmekten...

SLM ELEN BENIMDE 6,5 AYLIK BIR KIZIM VAR. SANIRIM O DONEMI GECIRMELERI NORMAL. BIZIM KUCUK CADIDA EMZIK ALMASINA RAGMEN BOS BULUNDUKCA ELLERINE SARILIR EMMEYE BASLARDI :) ZAMANLA BIRAKTI O HUYUNU SIMDI MEMESINI ALIP AGZINA GOTURUYOR KENDI BASINA ( HELE SUKUR) :emir_bebek: :emir_bebek:

:a015: benim oğlum da ve etraftaki bebeklerin bir çoğunda duyduğum bir durum. ama zamanla geçiyor. şimdi benim oğlum emziğini bırakmıyor, buda yetmezmiş gibi herşeyi ağzına alıyor. 19 aylık anlatıyoruz bakalım nereye kadar gider bilmem.

benımde 7 aylık bir kızım var..aynı süreçten geçtik..şimdi ise ayağını ağzına götürüyor..çorabını çıkarıp ağzına alıyor..engellemeye çalışıyorum ama nafile..kafamı çevirdiğim an yine aynı..bunlar hep bir süreç sanırım...allah bebişlerinizi size sizi bebişlerinize bağışlasın...

benimki 9,5 aylık,aynen herşeyi emiyo!hatta ellerini morartmış geçen gün :)) ama çorabını çıkarıp ayağını ağzına almak bu aralar daha popüler!ben giydiryorum,o çıkarıyor.normal şeyler bunlar,çok da tatlı.haa bu arada bemimki herşeyi emiyo demiştim PARDON emzik ve biberon emmiyo beyefendi!

benim kızım bebekliğinde başladı parmağını emmeye şu an 5 yaşında hala emiyor denemediğim şey kalmadı bırakması için ama nafile ben parmak emmeyi seviyorum diyor hatta kreşte bir arkadaşınıda alıştırmış parmak emmeye:)))

X