Çamaşır ve Kurutma Makineleri Yeni eşya alacağım tavsiyede bulunun kızlar

Portuga

İyi bir hayat süreyle ölçülemez.
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
5.633
7.030
Selam kızlar, yeni ev kuruyoruz ve sizin önerilerinize ihtiyacım var. Her bir ürün için tek tek konu açmak istemedim. Çamaşır bulaşık makinesi arçelik düşünüyorum. Buzdolabını uğur marka olarak beğendim. Süpürge rowenta şuan iyi gibi onun dışında fırın ankastre hakkında hiçbir düşüncem yok. Sizce bu söylediğim markalar nasıl kullanan var mı? Bunların dışında memnun olduğunuzun bence şunu al dediğiniz şeyler varsa duymak isterim.

Çamaşır makinesi Samsung akıllı kapaklıdan tavsiye ederim.kurutmalı olandan aldım 1 sene oldu. Evlenmeden önce annemede almıştım . O da 3 yıldır kullanıyor çok memnun.
Bulaşık makinesinde Samsung dan uzak dur ben pişman oldum keşke Hotpoint alsaydım.içi plastik kokuyor sürekli. Bir marka olsun die yaptım. Ama diğer tv ve buzdolabından da memnunum

Çamaşır makinesi Samsung akıllı kapaklıdan tavsiye ederim.kurutmalı olandan aldım 1 sene oldu. Evlenmeden önce annemede almıştım . O da 3 yıldır kullanıyor çok memnun.
Bulaşık makinesinde Samsung dan uzak dur ben pişman oldum keşke Hotpoint alsaydım.içi plastik kokuyor sürekli. Bir marka olsun die yaptım. Ama diğer tv ve buzdolabından da memnunum
Arçelik 7103 yd çamaşır makinesini çok beğendim acaba tavsiye ediyor musunuz

Selam kızlar, yeni ev kuruyoruz ve sizin önerilerinize ihtiyacım var. Her bir ürün için tek tek konu açmak istemedim. Çamaşır bulaşık makinesi arçelik düşünüyorum. Buzdolabını uğur marka olarak beğendim. Süpürge rowenta şuan iyi gibi onun dışında fırın ankastre hakkında hiçbir düşüncem yok. Sizce bu söylediğim markalar nasıl kullanan var mı? Bunların dışında memnun olduğunuzun bence şunu al dediğiniz şeyler varsa duymak isterim.
Süpürgeyi ben de Rowenta kullanıyorum toz torbasız olanlardan ve çok memnunum iki yıl oldu. Biz dolabım Bosch , bulaşık makinem Beko . Bulaşık makinesi alırken özellikle dikkat ettiğim şey içinin çelik olması . Bosch dan alacaktık ama ama hepsinin için dayanıklı plastikten üretilmiş, çelik olan model 8 programlarında vardı o yüzden almadım. Çamaşır makinem Bosch ondan da çok memnunum . Buz dolabimi dondurucusu altta olanlardan aldım çok çok kullanışlı tavsiye ederim

Arçeliği annemden biliyorum sadece. Karşılaştırırsam benim tercihim samsung olur . Tercih ve bütçe sizin tabii 😊

Kızlar arçelikten vazgeçtim. Bosch ve Siemense bakıyorum inşallah bu iyidir genelde bunu önerdiler

Biz geçen sene evlendik ve ben çok araştırdım herşeyi. Enerji verimliliği açısından bosh ve siemens şuan çok önde diğer markalardan. Bak annemin evindeki herşey yeni değişti 2-3 senelik arçelik profilo falan karışık. Ben herşeyimi siemens aldım (buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi ankastre set ve klima) annemlere gelen elektrik faturası asla 150 tl nin altına inmiyor. Biz günlerce sıcaklarda klima çalıştırmamıza rağmen birsürü fırında yemek pasta falan yapmam rağmen 60-70 ödüyoruz :KK76:
Ayrıca toplumumuzda siemens ve bosh için pahalı ön yargısı var herşeyinizi düğün zamanı toplu alırken inanın büyük indirimler yapıyorlar. Bana arçelikten daha uyguna geldi ve yanında siemens çaycı hediyemi kaptım :KK71:

Bizde parca parca degistirildigi icin arcelik agirlikli esyalar bende yeni ev acicam nasip olursa 6 ay surem var daha arastiracagim nasil olursa artik.

X