Yumurtlama

akcayy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2024
2
0
25
Merhaba kızlar 22 gün adet döngüm var ovülasyon testimde hiç pik görmedim kan değerlerim normal yumurtlama görmediğimi doktora söylediğimde bu ay görmemişsindir dedi sonra 4 aydır takip ediyorum pik görmüyorum bu ne demek oluyor var mı bilen?

Merhaba kızlar 22 gün adet döngüm var ovülasyon testimde hiç pik görmedim kan değerlerim normal yumurtlama görmediğimi doktora söylediğimde bu ay görmemişsindir dedi sonra 4 aydır takip ediyorum pik görmüyorum bu ne demek oluyor var mı bilen?
Döngünün çok kısa hormon testlerini yaptrtirdin mi hep 22 gündemi bir oluyorsun ?

4 ay boyunca hiç pik görmemek normal değil ovülasyon testini günde 1kes adet bitiminde başla sıvı alımını 2saat önceden kesip yapıyorsun değil mi?

Bazı aylar kadınlar yumurtlama olmaz ama 4 ay hiç görememek sorunu bulmak için bence yumurta takibini doktoruna dene belki vardır sen bireyleri yanlış yapiyorda olabilirsin

evet hormon testi yaptırdım bi cok kere farklı doktorlarada gittim takibi kendim yapim dedim ama hiç pik görmedim sıvı alımı vs dikkat ettim döngüm 21-22-23 oluyo hep evet cok kısa bu sorun değil dedi doktor

X