Yüz bölgesinde Ben Aldırma

Sinnyooritaa

💐
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2023
203
331
Selam kızlar. Yüzümün birçok yerinde küçük kahverengi benler var. Bi kaç tanesi de gözüme cok batıyor rahatsız oluyorum. Bunlari nerde ve nasıl alabilirim. Aldıktan sonra herhangi bir izi kalır mı? daha önce hiç aldıran oldu mu 🤗

Merhaba öncelikle benlerın nasıl olduğu önemli et beni mi yoksa normal ben mi? Benım de burnumun altında vardı et benıydı doktora gıttım doktorum uyusturdu ve keserek aldı sonra patalojıye yolladı temız geldı benim tam burnumun altında çizgimin kenarındaydı suan izi belli belırsız burun kenarım gıbı normalde lazerle yakarmakta alabılıyorlar ama dedıgım gıbı benın türüne bağlı

Merhaba öncelikle benlerın nasıl olduğu önemli et beni mi yoksa normal ben mi? Benım de burnumun altında vardı et benıydı doktora gıttım doktorum uyusturdu ve keserek aldı sonra patalojıye yolladı temız geldı benim tam burnumun altında çizgimin kenarındaydı suan izi belli belırsız burun kenarım gıbı normalde lazerle yakarmakta alabılıyorlar ama dedıgım gıbı benın türüne bağlı
Et beni değil. Normal kahverengi ben. Et benlerinin bir çok alınma yöntemi var daha kolay oluyor o. Ama kahverengi benlere bi çözüm bulamadım ya🥲

Dermotologlar var çok iyi hem alınması sakıncalı mı karar verir hem de işleminizi yapar lazerle yakma işlemi çok uzun değil zaten, Nezih karaca gözde coşar benim bildiğim iyi dermatoloklar,

Dermotologlar var çok iyi hem alınması sakıncalı mı karar verir hem de işleminizi yapar lazerle yakma işlemi çok uzun değil zaten, Nezih karaca gözde coşar benim bildiğim iyi dermatoloklar,
Yaa biraz araştırdım da hastenede plastik cerrahi bölümünde alıyorlar ama ameliyata girer gibi hazırlıyorlarmıs ya😁

ayy ne yapacan bir zararı yoksa bizim memleketten bir kadın aldırdı öldü aa seni korkutmim demeden rahat edemem bacagında vardı kahverengi almayın derler böyle leke gibi biraz çıkıkmış
Gözüme çok battığı için aldırıcam diyorum da nasıl olacak bilemedim.
Ama bazı benlerin alınmasi tehlikeli sizin dediğiniz kişinin beni de tehlikeli olan ben olabilir mi acaba

X