10 gündür adet olmadım

lokumnazli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2024
11
0
27
Çok düzenli bir adetim var. Ancak 10 gündür adet olmadım. 3 kere farklı zamanlarda gebelik testi yaptım. Negatif çıktı. İlk defa böyle bir şey yaşıyorum. Doktor randevusu aldım bir kaç gün sonraya. Daha önce doktora gittiğimde her şey sağlıklı demişti yumurtalıklar iyi myom yok vs bir sorun yok yani. Neyden kaynaklı olabilir? Bu durumu yaşayan var mı

Çok düzenli bir adetim var. Ancak 10 gündür adet olmadım. 3 kere farklı zamanlarda gebelik testi yaptım. Negatif çıktı. İlk defa böyle bir şey yaşıyorum. Doktor randevusu aldım bir kaç gün sonraya. Daha önce doktora gittiğimde her şey sağlıklı demişti yumurtalıklar iyi myom yok vs bir sorun yok yani. Neyden kaynaklı olabilir? Bu durumu yaşayan var mı
geç döllenme olabilir adet aralığınız ne kadar

uzun adet aralığı olanlarda aynı ay içinde iki defa yumurtlama olabiliyor bakın sizin de uzunmuş o yüzden sormuştum. dolayısıyla adete yakın yumurtladığınız için döllenme geç oluşmaya başlıyor normalde adet gecikmesi ile öğreneceğiniz gebeliği daha geç öğreniyorsunuz

uzun adet aralığı olanlarda aynı ay içinde iki defa yumurtlama olabiliyor bakın sizin de uzunmuş o yüzden sormuştum. dolayısıyla adete yakın yumurtladığınız için döllenme geç oluşmaya başlıyor normalde adet gecikmesi ile öğreneceğiniz gebeliği daha geç öğreniyorsunuz
Merhaba. Benimde 33 günde bir adetim. 4 gün geçti olmadım. Geç döllenme olabilir mi yani

Yani aslında 35 güne kadar adet aralığı normal kabul ediliyor diye biliyorum. Ben 2 kez yumurtladığımı düşünmüyorum çünkü yumurtladığım zamanlar çok fazla akıntı oluyor
anormal uzun aralığı kastetmedim 40 güne kadar bile normal olabiliyor düzenliyse. ortalama 28 gün ya o manada söyledim yoksa 3-4 ayda bir adet olanlar da var

Yani geç döllenme adet geçikmesinden kaç gün sonra belli olur ki
konuda uzman değilim sadece kadın doğum dr gide gele ya da internet üzerinden araştırarak edindiğim bilgilere göre söylüyorum bunları, yumurtlama gününüze ortalama 12 gün - 15 gün arası ilave edince embriyo oluşmuş oluyo genelde ama kişiye göre de değişebilir üst komşum 2 ay gitti geldi gebeliği anlaşılmadı adet söktürücü kullandı gene adet olmadı 2. ayının da adeti geciktiğinde tekrar gitti öyle öğrendi

Ben sürekli muayene oluyorum. Pcos var ama adet düzensizliğim yok. Doktor hafif pcos seni etkileyecek bir yerde değil dedi

Evet ovulasyon piki🥰
bayılıyorum bilinçli insanlara. yumurtlama takibi yapmanız çok güzel değerlendirdiyseniz ihtimal tabii ki var🌸 pcos gebeliğe genel olarak engel değil inşaAllah istediğiniz gibi olur sonuç

X