Ella adet gecikmesi

hayatımda ilk defa bu kadar üst üste bir ilişki yaşadım zevk suyunda sperm olma ihtimali beni çok geriyor ve yapılanın büyük bir hata olduğunun farkındayım biraz suistimal edildim. evli değilim çok endişeliyim aşırı korkuyorum
Yani seni strese sokmak istemem ama zevk suyu diye olayı küçültmeye gerek yok. Sen alkollüysen karşı taraf da öyleyse 1 saniye bile geç çıksa içeri bi ton sperm gelecek. Ki alkollüyse kendine o kadar hakim olabileceğini sanmıyorum. Sonrasında neden ilaç almadın

Yani seni strese sokmak istemem ama zevk suyu diye olayı küçültmeye gerek yok. Sen alkollüysen karşı taraf da öyleyse 1 saniye bile geç çıksa içeri bi ton sperm gelecek. Ki alkollüyse kendine o kadar hakim olabileceğini sanmıyorum. Sonrasında neden ilaç almadın
bir sorun olmadı dedi ya ben ne yapıcam düşünmeden edemiyorum

allah belasını versin onun
Çok üzüldüm yaşadığına. Orangegreysky Orangegreysky 'in de dediği gibi 120 saat içinde içersen de koruma olasılığı var ancak ilk günlere göre daha az tabi ki. Hamile kalmak o kadar kolay değil ama her ihtimale karşı ella iç derim ben. Uzak bir eczaneye gidip al tanıdık her yer diyorsun. Bir daha hamile kalmaktan korkuyorsan asla korunmasız ilişkiye girme. Geri çekilme korunma yöntemi değildir.

ben hayatımda böyle bir ilaç kullanmadım ve ilacın çok zararlı olduğunu biliyorum ya yan etkileri neler? adetim de dğzenli hormonlarımk bozarsa? adet düzenim bozulursa? ya ben iyi değilim kızlar

ben hayatımda böyle bir ilaç kullanmadım ve ilacın çok zararlı olduğunu biliyorum ya yan etkileri neler? adetim de dğzenli hormonlarımk bozarsa? adet düzenim bozulursa? ya ben iyi değilim kızlar

Mide bulantısı, ara kanamalar, karın ağrısı, baş dönmesi, halsizlik, baş ağrısı, göğüslerde hassasiyet gibi yan etkiler, ertesi gün hapı kullanımı ardından 3 gün boyunca görülebilir. Adet düzensizliği ise bir ay ya da bir kaç ay sürebilir.

Yukarıdakiler yazıyor yan etki olarak. Evet kullanmaktan kaçınmak lazım, sadece acil durumlarda kullanılmalı. O da yılda 2'yi geçmemeli ama ben anlayamadım hamile kalmak senin için çok problem değilse elbette kullanma.

X