2 aylık bebeğim fazla mı uyuyor ?

Prensesperisaniyor

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2021
18
1
Herkese merhaba 😊Siteyi uzun zamandır takip ediyorum ama yeni üye olmak kısmet oldu.Cunku artık dayanamadım burada çok bilgili anneler var.İlk bebeğim çevremde bana destek olan kimse yok kendi ailemde hiç bebekli ortamda da yetismedim.2 ay 7 günlük bir erkek bebek annesiyim sezaryen doğum yaptım kronik bir rahatsızlık yasiyorum sürekli ilaç kullanmam gerekiyor doğum sonrası desteksiz kaldığım için ciddi bir depresyona girdim bebeğimi anlamakta zorlandım başlarda ama şuan yavaş yavaş toparliyorum.Soruma gelirsek 1 haftadır dizanteri ile uğraşıyorum bebegim benim bilincsizligim yuzunden doğduğundan beri mama alıyor ama bu hafta meme veremedim ilaç dolayısıyla mama miktarı arttı.Bebegim çok uyuyor mesele gece 12 den öğle 12 ye kadar hep uyku halinde tabi en geç 4 saatte besliyorum artık 2 aylık olduğumuz için uyandırarak ama tekrar uykuya daliveriyor.Oglen 12 veya 1 den akşam 7 e kadar bir uyanık bir uyuyor 7-12 arası uykusu ise değişiyor normal mi anormal mi anlayamiyorum bazen fazla uyuyormus gibi hissediyorum endişeleniyorum etrafındakiler bırak uyusun uyuyan çocuk rahat olur elleme deyip canımı çok sıkıyor .Boyu kilosu yerinde bir bebek ama mama ağırlıklı besliyorum malesef.Baska 2 aylık bebeklerde durum nasıl merak ediyorum.

Benim oglumda 2-3 aylikken uyurdu okadar bende endiselenirdim acaba bi sorun mu var diye ama gayet normalmis. Simdi 7 aylik okadar olmasada uyuyor yine. Uykuda buyuyecek der eskiler en cok ihtiyaci olan sey uyku

X